Share

Konwertuj THETA THETA na Canadian Dollar CAD

1 THETA = $0.2803 CAD

THETA na CAD: 1 THETA konwertuje na $0.2803 CAD na October 15 at 11:00 PM
theta
THETATHETA
cad
CAD
Kupić THETA (THETA)

O THETA

THETA (THETA) doświadcza trend spadkowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na $0.2803 CAD za THETA. Z krążącą podażą 1B THETA, całkowita kapitalizacja rynkowa THETA wynosi teraz około $298.59M CAD.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy THETA osiągnął $1.56M CAD

Obecnie, THETA do CAD kurs wymiany wynosi $0.2803 CAD za 1 THETA. To oznacza:

1THETA=$0.2803CAD
$1CAD=3.56760613THETA

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena THETA zmieniła się o spadło o 4.8%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 1.02%, osiągając maksimum $0 CAD i minimum $0 CAD.

W porównaniu do zeszłego miesiąca THETA zmienił się o wzrosła o 10.61%. w górę z $-- CAD.Rok do roku THETA zmienił się o spadło o $-- CAD, co oznacza 65.81% malejące w wartości.

Statystyki Rynku THETA
THETA to kryptowaluta zbudowana na blockchainie THETA. Ma maksymalną podaż 1B, z aktualną całkowitą podażą 1B i krążącą podażą 1B, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 298.59M. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić THETA (THETA).
Aktualna cena$0.2803
Krążąca podaż1B
Kapitalizacja rynkowa$298.59M
Wolumen (24h)$1.56M

THETA Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do CAD z today 23:00

  • 10=$2.8CAD
  • 50=$14.02CAD
  • 100=$28.03CAD
  • 500=$140.15CAD
  • 1000=$280.31CAD
  • 5000=$1401.54CAD
  • 10000=$2803.08CAD
  • 50000=$14015.39CAD

Wartości do THETA z today 23:00

  • $100=356.7506THETA
  • $500=1,783.7533THETA
  • $1000=3,567.5067THETA
  • $5000=17,837.5339THETA
  • $10000=35,675.0679THETA
  • $50000=178,375.3398THETA
  • $100000=356,750.6796THETA
  • $500000=1,783,753.398THETA

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje theta na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin82,112.117,763,351.7573,223.31418,615.786,887,281.974,066,019.38
ETHEthereum2,439.54230,648.622,175.4512,437.04204,620.65120,801.14
USDTTether USDt0.9988694.430.890735.0983.7849.46
BNBBinance Coin727.2468,757.86648.513,707.5660,998.7536,011.61
XRPXRP1.33125.981.186.79111.7765.98
SOLSolana105.319,957.2493.91536.918,833.605,215.06
USDCUSD Coin0.9998694.530.891625.0983.8649.51
ADACardano0.2293421.680.204511.1619.2311.35
AVAXAvalanche10.01947.278.9351.07840.38496.13
DOGEDogecoin0.080997.650.072220.412916.794.01

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • drv

    DRV

    Derive
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • pons

    PONS

    Pons
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • ct

    CT

    Concrete
  • btw

    BTW

    Bitway

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 THETA w CAD?
    Na chwilę obecną, 1 THETA (THETA jest wart około $0.2803 CAD. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile THETA mogę dostać za 1 CAD?
    Przy obecnym kursie wymiany, $1 CAD może kupić 3.56760613 THETA. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena THETA w czasie?
    24 godziny: Cena THETA zmieniła się o wzrosła o nieznacznie od wczoraj.
    30 dni: Kurs THETA do CAD wzrosła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: THETA odnotował znaczny spadek ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować THETA na CAD?
    Użyj naszego THETA do CAD konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć THETA na Canadian Dollar. Oto kilka szybkich przykładów:
    $10 CAD = 35.67606136 THETA
    10 THETA = $2.8 CAD
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 THETA na Bitrue?
    Możesz kupić THETA bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie THETA po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do THETA?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów THETA, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .