Share

Konwertuj XRP XRP na Russian Ruble RUB

1 XRP = ₽109.41 RUB

XRP na RUB: 1 XRP konwertuje na ₽109.41 RUB na October 22 at 5:00 AM
xrp
XRPXRP
rub
RUB
Kupić XRP (XRP)

O XRP

XRP (XRP) doświadcza trend wzrostowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na ₽109.41 RUB za XRP. Z krążącą podażą 63.13B XRP, całkowita kapitalizacja rynkowa XRP wynosi teraz około ₽6.74T RUB.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy XRP osiągnął ₽93.83M RUB

Obecnie, XRP do RUB kurs wymiany wynosi ₽109.41 RUB za 1 XRP. To oznacza:

1XRP=₽109.41RUB
₽1RUB=0.00914034XRP

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena XRP zmieniła się o wzrosło o 3.95%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 0.84%, osiągając maksimum ₽0 RUB i minimum ₽0 RUB.

W porównaniu do zeszłego miesiąca XRP zmienił się o spadła o 11.14%. w dół z ₽-- RUB.Rok do roku XRP zmienił się o spadło o ₽-- RUB, co oznacza 43.45% malejące w wartości.

Statystyki Rynku XRP
XRP to kryptowaluta zbudowana na blockchainie XRP. Ma maksymalną podaż 100B, z aktualną całkowitą podażą 99.99B i krążącą podażą 63.13B, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 6.74T. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić XRP (XRP).
Aktualna cena₽109.41
Krążąca podaż63.13B
Kapitalizacja rynkowa₽6.74T
Wolumen (24h)₽93.83M

XRP Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do RUB z today 05:00

  • 0.1=₽10.94RUB
  • 0.5=₽54.7RUB
  • 1=₽109.41RUB
  • 5=₽547.03RUB
  • 10=₽1094.05RUB
  • 50=₽5470.25RUB
  • 100=₽10940.51RUB
  • 500=₽54702.54RUB

Wartości do XRP z today 05:00

  • ₽100=0.91403426XRP
  • ₽500=4.57017133XRP
  • ₽1000=9.14034266XRP
  • ₽5000=45.70171334XRP
  • ₽10000=91.40342668XRP
  • ₽50000=457.0171334XRP
  • ₽100000=914.0342668XRP
  • ₽500000=4,570.171334XRP

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje xrp na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin82,754.007,811,748.3773,601.82415,780.956,736,449.344,106,741.91
ETHEthereum2,439.23230,257.262,169.4712,255.46198,562.00121,049.36
USDTTether USDt0.9990394.300.888555.0181.3249.57
BNBBinance Coin738.6269,723.68656.933,711.0460,126.1136,654.68
XRPXRP1.34126.861.196.75109.4066.69
SOLSolana105.119,923.0393.49528.158,557.115,216.67
USDCUSD Coin0.9998394.380.889265.0281.3949.61
ADACardano0.2195320.720.195251.1017.8710.89
AVAXAvalanche9.39886.588.3547.18764.54466.09
DOGEDogecoin0.079917.540.071070.401516.503.96

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • stonk

    STONK

    Stonk
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • pons

    PONS

    Pons
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • drv

    DRV

    Derive
  • ct

    CT

    Concrete
  • btw

    BTW

    Bitway
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 XRP w RUB?
    Na chwilę obecną, 1 XRP (XRP jest wart około ₽109.41 RUB. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile XRP mogę dostać za 1 RUB?
    Przy obecnym kursie wymiany, ₽1 RUB może kupić 0.00914034 XRP. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena XRP w czasie?
    24 godziny: Cena XRP zmieniła się o wzrosła o nieznacznie od wczoraj.
    30 dni: Kurs XRP do RUB spadła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: XRP odnotował znaczny spadek ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować XRP na RUB?
    Użyj naszego XRP do RUB konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć XRP na Russian Ruble. Oto kilka szybkich przykładów:
    ₽10 RUB = 0.09140343 XRP
    10 XRP = ₽1094.05 RUB
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 XRP na Bitrue?
    Możesz kupić XRP bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie XRP po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do XRP?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów XRP, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .