Share

Konwertuj XRP XRP na Canadian Dollar CAD

1 XRP = $1.96 CAD

XRP na CAD: 1 XRP konwertuje na $1.96 CAD na October 8 at 10:00 PM
xrp
XRPXRP
cad
CAD
Kupić XRP (XRP)

O XRP

XRP (XRP) doświadcza trend spadkowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na $1.96 CAD za XRP. Z krążącą podażą 63.09B XRP, całkowita kapitalizacja rynkowa XRP wynosi teraz około $132B CAD.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy XRP osiągnął $130.01M CAD

Obecnie, XRP do CAD kurs wymiany wynosi $1.96 CAD za 1 XRP. To oznacza:

1XRP=$1.96CAD
$1CAD=0.50965022XRP

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena XRP zmieniła się o spadło o 7.53%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 2.53%, osiągając maksimum $0 CAD i minimum $0 CAD.

W porównaniu do zeszłego miesiąca XRP zmienił się o spadła o 2.6%. w dół z $-- CAD.Rok do roku XRP zmienił się o spadło o $-- CAD, co oznacza 49.85% malejące w wartości.

Statystyki Rynku XRP
XRP to kryptowaluta zbudowana na blockchainie XRP. Ma maksymalną podaż 100B, z aktualną całkowitą podażą 99.99B i krążącą podażą 63.09B, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 132B. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić XRP (XRP).
Aktualna cena$1.96
Krążąca podaż63.09B
Kapitalizacja rynkowa$132B
Wolumen (24h)$130.01M

XRP Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do CAD z today 22:00

  • 0.1=$0.19621CAD
  • 0.5=$0.98106CAD
  • 1=$1.96CAD
  • 5=$9.81CAD
  • 10=$19.62CAD
  • 50=$98.11CAD
  • 100=$196.21CAD
  • 500=$981.07CAD

Wartości do XRP z today 22:00

  • $100=50.96490452XRP
  • $500=254.82452264XRP
  • $1000=509.64904528XRP
  • $5000=2,548.24522641XRP
  • $10000=5,096.49045283XRP
  • $50000=25,482.45226417XRP
  • $100000=50,964.90452835XRP
  • $500000=254,824.52264178XRP

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje xrp na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin81,771.157,917,369.4472,917.21410,278.596,952,528.114,034,588.63
ETHEthereum2,477.45239,875.682,209.2012,430.37210,643.50122,237.53
USDTTether USDt0.9992496.750.891045.0184.9549.30
BNBBinance Coin735.1971,184.43655.593,688.7862,509.6236,274.66
XRPXRP1.37133.561.236.92117.2868.06
SOLSolana110.5110,700.5898.55554.509,396.575,452.87
USDCUSD Coin0.9998496.800.891585.0185.0149.33
ADACardano0.2347522.720.209331.1719.9511.58
AVAXAvalanche10.09977.619.0050.66858.47498.17
DOGEDogecoin0.084448.170.075290.423677.174.16

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • align

    ALIGN

    Aligned
  • niulai

    牛来

    牛来
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • pons

    PONS

    Pons
  • ct

    CT

    Concrete
  • stonk

    STONK

    Stonk

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 XRP w CAD?
    Na chwilę obecną, 1 XRP (XRP jest wart około $1.96 CAD. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile XRP mogę dostać za 1 CAD?
    Przy obecnym kursie wymiany, $1 CAD może kupić 0.50965022 XRP. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena XRP w czasie?
    24 godziny: Cena XRP zmieniła się o spadła o nieznacznie od wczoraj.
    30 dni: Kurs XRP do CAD spadła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: XRP odnotował znaczny spadek ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować XRP na CAD?
    Użyj naszego XRP do CAD konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć XRP na Canadian Dollar. Oto kilka szybkich przykładów:
    $10 CAD = 5.09650227 XRP
    10 XRP = $19.62 CAD
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 XRP na Bitrue?
    Możesz kupić XRP bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie XRP po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do XRP?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów XRP, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .