Share

Konwertuj Maverick Protocol MAV na Canadian Dollar CAD

1 MAV = $0.01681 CAD

MAV na CAD: 1 Maverick Protocol konwertuje na $0.01681 CAD na October 12 at 8:59 AM
mav
MAVMAV
cad
CAD
Kupić Maverick Protocol (MAV)

O Maverick Protocol

Maverick Protocol (MAV) doświadcza trend wzrostowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na $0.01676 CAD za MAV. Z krążącą podażą 1.17B MAV, całkowita kapitalizacja rynkowa Maverick Protocol wynosi teraz około $19.48M CAD.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy Maverick Protocol osiągnął $20.46M CAD

Obecnie, MAV do CAD kurs wymiany wynosi $0.01676 CAD za 1 MAV. To oznacza:

1MAV=$0.01676CAD
$1CAD=59.66587112MAV

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena Maverick Protocol zmieniła się o wzrosło o 2.6%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 2.47%, osiągając maksimum $0 CAD i minimum $0 CAD.

W porównaniu do zeszłego miesiąca Maverick Protocol zmienił się o wzrosła o 11.32%. w górę z $-- CAD.Rok do roku Maverick Protocol zmienił się o spadło o $-- CAD, co oznacza 74.29% malejące w wartości.

Statystyki Rynku Maverick Protocol
MAV to kryptowaluta zbudowana na blockchainie Maverick Protocol. Ma maksymalną podaż 2B, z aktualną całkowitą podażą 2B i krążącą podażą 1.17B, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 19.48M. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić Maverick Protocol (MAV).
Aktualna cena$0.01676
Krążąca podaż1.17B
Kapitalizacja rynkowa$19.48M
Wolumen (24h)$20.46M

Maverick Protocol Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do CAD z today 08:59

  • 10=$0.16769CAD
  • 50=$0.83845CAD
  • 100=$1.68CAD
  • 500=$8.38CAD
  • 1000=$16.77CAD
  • 5000=$83.85CAD
  • 10000=$167.69CAD
  • 50000=$838.46CAD

Wartości do MAV z today 08:59

  • $100=5,963.32918284MAV
  • $500=29,816.64591422MAV
  • $1000=59,633.29182845MAV
  • $5000=298,166.45914226MAV
  • $10000=596,332.91828453MAV
  • $50000=2,981,664.59142267MAV
  • $100000=5,963,329.18284534MAV
  • $500000=29,816,645.91422671MAV

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje mav na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin83,438.187,981,780.8474,538.16416,164.647,012,739.434,116,458.63
ETHEthereum2,551.69244,097.362,279.5112,727.07214,462.31125,888.78
USDTTether USDt0.9989395.550.892384.9883.9549.28
BNBBinance Coin750.6671,809.35670.593,744.0963,091.2137,034.36
XRPXRP1.40134.481.257.01118.1569.35
SOLSolana111.6310,678.9399.72556.799,382.445,507.46
USDCUSD Coin0.9998395.640.893184.9884.0349.32
ADACardano0.2512824.030.224471.2521.1112.39
AVAXAvalanche11.021,054.389.8454.97926.37543.77
DOGEDogecoin0.087128.330.077820.434537.324.29

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • pons

    PONS

    Pons
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • align

    ALIGN

    Aligned
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • ct

    CT

    Concrete
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • niulai

    牛来

    牛来

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 MAV w CAD?
    Na chwilę obecną, 1 Maverick Protocol (MAV jest wart około $0.01676 CAD. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile MAV mogę dostać za 1 CAD?
    Przy obecnym kursie wymiany, $1 CAD może kupić 59.66587112 MAV. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena Maverick Protocol w czasie?
    24 godziny: Cena Maverick Protocol zmieniła się o spadła o nieznacznie od wczoraj.
    30 dni: Kurs MAV do CAD wzrosła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: Maverick Protocol odnotował znaczny spadek ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować MAV na CAD?
    Użyj naszego MAV do CAD konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć Maverick Protocol na Canadian Dollar. Oto kilka szybkich przykładów:
    $10 CAD = 596.65871121 MAV
    10 MAV = $0.1676 CAD
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 Maverick Protocol na Bitrue?
    Możesz kupić Maverick Protocol bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie Maverick Protocol po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do Maverick Protocol?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów Maverick Protocol, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .