Share

Konwertuj XDB Chain XDB na Japanese Yen JPY

1 XDB = ¥0.00696 JPY

XDB na JPY: 1 XDB Chain konwertuje na ¥0.00696 JPY na October 12 at 10:00 PM
xdb
XDBXDB
jpy
JPY
Kupić XDB Chain (XDB)

O XDB Chain

XDB Chain (XDB) doświadcza trend wzrostowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na ¥0.00696 JPY za XDB. Z krążącą podażą 17.2B XDB, całkowita kapitalizacja rynkowa XDB Chain wynosi teraz około ¥193.01M JPY.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy XDB Chain osiągnął ¥0 JPY

Obecnie, XDB do JPY kurs wymiany wynosi ¥0.00696 JPY za 1 XDB. To oznacza:

1XDB=¥0.00696JPY
¥1JPY=143.67816091XDB

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena XDB Chain zmieniła się o wzrosło o 1.42%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 0%, osiągając maksimum ¥0 JPY i minimum ¥0 JPY.

W porównaniu do zeszłego miesiąca XDB Chain zmienił się o spadła o 42.18%. w dół z ¥-- JPY.Rok do roku XDB Chain zmienił się o spadło o ¥-- JPY, co oznacza 92.19% malejące w wartości.

Statystyki Rynku XDB Chain
XDB to kryptowaluta zbudowana na blockchainie XDB Chain. Ma maksymalną podaż 20B, z aktualną całkowitą podażą 18.97B i krążącą podażą 17.2B, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 193.01M. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić XDB Chain (XDB).
Aktualna cena¥0.00696
Krążąca podaż17.2B
Kapitalizacja rynkowa¥193.01M
Wolumen (24h)¥0

XDB Chain Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do JPY z today 22:00

  • 10000=¥69.64JPY
  • 50000=¥348.22JPY
  • 100000=¥696.43JPY
  • 500000=¥3482.17JPY
  • 1000000=¥6964.35JPY
  • 5000000=¥34821.74JPY
  • 10000000=¥69643.47JPY
  • 50000000=¥348217.36JPY

Wartości do XDB z today 22:00

  • ¥10000=1,435,884.75066805XDB
  • ¥50000=7,179,423.75334026XDB
  • ¥100000=14,358,847.50668053XDB
  • ¥500000=71,794,237.53340267XDB
  • ¥1000000=143,588,475.06680533XDB
  • ¥5000000=717,942,375.3340267XDB
  • ¥10000000=1,435,884,750.6680534XDB
  • ¥50000000=7,179,423,753.340267XDB

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje xdb na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin82,573.537,900,549.4674,006.20411,843.786,930,307.074,073,691.33
ETHEthereum2,489.18238,163.002,230.9212,415.08208,914.93122,801.91
USDTTether USDt0.9987995.560.895164.9883.8249.27
BNBBinance Coin741.8970,983.75664.923,700.2762,266.4536,600.73
XRPXRP1.35129.521.216.75113.6266.78
SOLSolana107.3010,266.8996.17535.199,006.055,293.83
USDCUSD Coin0.9998995.660.896154.9883.9249.32
ADACardano0.2395222.910.214671.1920.1011.81
AVAXAvalanche10.36992.129.2951.71870.28511.56
DOGEDogecoin0.083978.030.075260.418857.044.14

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • ct

    CT

    Concrete
  • pons

    PONS

    Pons
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • align

    ALIGN

    Aligned
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • niulai

    牛来

    牛来

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 XDB w JPY?
    Na chwilę obecną, 1 XDB Chain (XDB jest wart około ¥0.00696 JPY. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile XDB mogę dostać za 1 JPY?
    Przy obecnym kursie wymiany, ¥1 JPY może kupić 143.67816091 XDB. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena XDB Chain w czasie?
    24 godziny: Cena XDB Chain zmieniła się o pozostała stabilna od wczoraj.
    30 dni: Kurs XDB do JPY spadła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: XDB Chain odnotował znaczny spadek ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować XDB na JPY?
    Użyj naszego XDB do JPY konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć XDB Chain na Japanese Yen. Oto kilka szybkich przykładów:
    ¥10 JPY = 1,436.78160919 XDB
    10 XDB = ¥0.0696 JPY
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 XDB Chain na Bitrue?
    Możesz kupić XDB Chain bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie XDB Chain po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do XDB Chain?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów XDB Chain, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .