Share

Konwertuj JITO JTO na Pound Sterling GBP

1 JTO = £0.34119 GBP

JTO na GBP: 1 JITO konwertuje na £0.34119 GBP na October 22 at 2:59 PM
jto
JTOJTO
gbp
GBP
Kupić JITO (JTO)

O JITO

JITO (JTO) doświadcza trend spadkowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na £0.34119 GBP za JTO. Z krążącą podażą 535.08M JTO, całkowita kapitalizacja rynkowa JITO wynosi teraz około £184.66M GBP.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy JITO osiągnął £21.26K GBP

Obecnie, JTO do GBP kurs wymiany wynosi £0.34119 GBP za 1 JTO. To oznacza:

1JTO=£0.34119GBP
£1GBP=2.93091825JTO

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena JITO zmieniła się o spadło o 2.99%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 7.34%, osiągając maksimum £0 GBP i minimum £0 GBP.

W porównaniu do zeszłego miesiąca JITO zmienił się o spadła o 9.67%. w dół z £-- GBP.Rok do roku JITO zmienił się o spadło o £-- GBP, co oznacza 57.3% malejące w wartości.

Statystyki Rynku JITO
JTO to kryptowaluta zbudowana na blockchainie JITO. Ma maksymalną podaż 1B, z aktualną całkowitą podażą 986.52M i krążącą podażą 535.08M, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 184.66M. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić JITO (JTO).
Aktualna cena£0.34119
Krążąca podaż535.08M
Kapitalizacja rynkowa£184.66M
Wolumen (24h)£21.26K

JITO Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do GBP z today 14:59

  • 10=£3.41GBP
  • 50=£17.06GBP
  • 100=£34.12GBP
  • 500=£170.6GBP
  • 1000=£341.19GBP
  • 5000=£1705.96GBP
  • 10000=£3411.92GBP
  • 50000=£17059.62GBP

Wartości do JTO z today 14:59

  • £10=29.30897458JTO
  • £50=146.54487294JTO
  • £100=293.08974589JTO
  • £500=1,465.44872949JTO
  • £1000=2,930.89745899JTO
  • £5000=14,654.48729499JTO
  • £10000=29,308.97458998JTO
  • £50000=146,544.87294992JTO

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje jto na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin81,431.717,714,062.2472,721.37410,456.576,669,285.964,041,253.07
ETHEthereum2,390.20226,424.772,134.5312,047.80195,758.28118,619.70
USDTTether USDt0.9991494.640.892265.0381.8249.58
BNBBinance Coin729.4669,102.27651.433,676.8559,743.2036,201.38
XRPXRP1.31124.591.176.62107.7265.27
SOLSolana104.089,859.8692.95524.638,524.465,165.40
USDCUSD Coin0.9999394.720.892985.0481.8949.62
ADACardano0.2130620.180.190271.0717.4510.57
AVAXAvalanche9.12864.058.1445.97747.02452.65
DOGEDogecoin0.078707.450.070280.396706.443.90

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • drv

    DRV

    Derive
  • ct

    CT

    Concrete
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • pons

    PONS

    Pons
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • btw

    BTW

    Bitway
  • usdg

    USDG

    Global Dollar

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 JTO w GBP?
    Na chwilę obecną, 1 JITO (JTO jest wart około £0.34119 GBP. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile JTO mogę dostać za 1 GBP?
    Przy obecnym kursie wymiany, £1 GBP może kupić 2.93091825 JTO. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena JITO w czasie?
    24 godziny: Cena JITO zmieniła się o spadł od wczoraj.
    30 dni: Kurs JTO do GBP spadła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: JITO odnotował znaczny spadek ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować JTO na GBP?
    Użyj naszego JTO do GBP konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć JITO na Pound Sterling. Oto kilka szybkich przykładów:
    £10 GBP = 29.30918256 JTO
    10 JTO = £3.41 GBP
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 JITO na Bitrue?
    Możesz kupić JITO bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie JITO po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do JITO?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów JITO, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .