Share

Konwertuj JITO JTO na Euro EUR

1 JTO = €0.39984 EUR

JTO na EUR: 1 JITO konwertuje na €0.39984 EUR na October 18 at 1:00 AM
jto
JTOJTO
eur
EUR
Kupić JITO (JTO)

O JITO

JITO (JTO) doświadcza trend spadkowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na €0.39984 EUR za JTO. Z krążącą podażą 533.05M JTO, całkowita kapitalizacja rynkowa JITO wynosi teraz około €224.35M EUR.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy JITO osiągnął €18.96K EUR

Obecnie, JTO do EUR kurs wymiany wynosi €0.39984 EUR za 1 JTO. To oznacza:

1JTO=€0.39984EUR
€1EUR=2.5010004JTO

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena JITO zmieniła się o spadło o 19.28%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 3.53%, osiągając maksimum €0 EUR i minimum €0 EUR.

W porównaniu do zeszłego miesiąca JITO zmienił się o wzrosła o 0.62%. w górę z €-- EUR.Rok do roku JITO zmienił się o spadło o €-- EUR, co oznacza 56.39% malejące w wartości.

Statystyki Rynku JITO
JTO to kryptowaluta zbudowana na blockchainie JITO. Ma maksymalną podaż 1B, z aktualną całkowitą podażą 986.52M i krążącą podażą 533.05M, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 224.35M. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić JITO (JTO).
Aktualna cena€0.39984
Krążąca podaż533.05M
Kapitalizacja rynkowa€224.35M
Wolumen (24h)€18.96K

JITO Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do EUR z today 01:00

  • 10=€4EUR
  • 50=€19.99EUR
  • 100=€39.98EUR
  • 500=€199.92EUR
  • 1000=€399.84EUR
  • 5000=€1999.22EUR
  • 10000=€3998.45EUR
  • 50000=€19992.24EUR

Wartości do JTO z today 01:00

  • €10=25.00970767JTO
  • €50=125.04853838JTO
  • €100=250.09707676JTO
  • €500=1,250.48538382JTO
  • €1000=2,500.97076765JTO
  • €5000=12,504.85383826JTO
  • €10000=25,009.70767653JTO
  • €50000=125,048.53838267JTO

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje jto na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin81,425.887,732,243.1672,471.97412,218.566,728,213.134,031,635.30
ETHEthereum2,401.54228,051.512,137.4512,157.80198,439.07118,907.34
USDTTether USDt0.9987494.840.888915.0582.5249.45
BNBBinance Coin717.5268,136.48638.623,632.4659,288.9735,526.74
XRPXRP1.29122.941.156.55106.9864.10
SOLSolana103.409,819.3992.03523.488,544.355,119.88
USDCUSD Coin0.9998494.940.889895.0682.6149.50
ADACardano0.2200220.890.195821.1118.1810.89
AVAXAvalanche9.77928.538.7049.50807.96484.14
DOGEDogecoin0.079257.520.070530.401206.543.92

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • btw

    BTW

    Bitway
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • ct

    CT

    Concrete
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • drv

    DRV

    Derive
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • pons

    PONS

    Pons
  • stonk

    STONK

    Stonk

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 JTO w EUR?
    Na chwilę obecną, 1 JITO (JTO jest wart około €0.39984 EUR. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile JTO mogę dostać za 1 EUR?
    Przy obecnym kursie wymiany, €1 EUR może kupić 2.5010004 JTO. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena JITO w czasie?
    24 godziny: Cena JITO zmieniła się o spadła o nieznacznie od wczoraj.
    30 dni: Kurs JTO do EUR wzrosła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: JITO odnotował znaczny spadek ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować JTO na EUR?
    Użyj naszego JTO do EUR konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć JITO na Euro. Oto kilka szybkich przykładów:
    €10 EUR = 25.010004 JTO
    10 JTO = €4 EUR
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 JITO na Bitrue?
    Możesz kupić JITO bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie JITO po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do JITO?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów JITO, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .