Share

Konwertuj JITO JTO na Euro EUR

1 JTO = €0.43949 EUR

JTO na EUR: 1 JITO konwertuje na €0.43949 EUR na October 14 at 11:00 PM
jto
JTOJTO
eur
EUR
Kupić JITO (JTO)

O JITO

JITO (JTO) doświadcza trend spadkowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na €0.43949 EUR za JTO. Z krążącą podażą 531.94M JTO, całkowita kapitalizacja rynkowa JITO wynosi teraz około €257.3M EUR.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy JITO osiągnął €40.85K EUR

Obecnie, JTO do EUR kurs wymiany wynosi €0.43949 EUR za 1 JTO. To oznacza:

1JTO=€0.43949EUR
€1EUR=2.27536462JTO

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena JITO zmieniła się o spadło o 10.09%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 8.33%, osiągając maksimum €0 EUR i minimum €0 EUR.

W porównaniu do zeszłego miesiąca JITO zmienił się o wzrosła o 6.29%. w górę z €-- EUR.Rok do roku JITO zmienił się o spadło o €-- EUR, co oznacza 54.31% malejące w wartości.

Statystyki Rynku JITO
JTO to kryptowaluta zbudowana na blockchainie JITO. Ma maksymalną podaż 1B, z aktualną całkowitą podażą 986.52M i krążącą podażą 531.94M, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 257.3M. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić JITO (JTO).
Aktualna cena€0.43949
Krążąca podaż531.94M
Kapitalizacja rynkowa€257.3M
Wolumen (24h)€40.85K

JITO Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do EUR z today 23:00

  • 10=€4.39EUR
  • 50=€21.97EUR
  • 100=€43.95EUR
  • 500=€219.75EUR
  • 1000=€439.5EUR
  • 5000=€2197.49EUR
  • 10000=€4394.99EUR
  • 50000=€21974.95EUR

Wartości do JTO z today 23:00

  • €10=22.7531804JTO
  • €50=113.76590204JTO
  • €100=227.53180409JTO
  • €500=1,137.65902047JTO
  • €1000=2,275.31804094JTO
  • €5000=11,376.59020473JTO
  • €10000=22,753.18040947JTO
  • €50000=113,765.90204739JTO

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje jto na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin81,473.037,752,628.1872,918.03411,267.736,813,126.204,026,031.30
ETHEthereum2,415.60229,858.372,161.9512,193.71202,003.00119,368.16
USDTTether USDt0.9986295.020.893765.0483.5049.34
BNBBinance Coin729.1469,382.35652.583,680.6560,974.2536,031.07
XRPXRP1.32126.531.196.71111.1965.70
SOLSolana104.229,918.0093.28526.138,716.095,150.53
USDCUSD Coin0.9997295.120.894745.0483.6049.40
ADACardano0.2297821.860.205651.1519.2111.35
AVAXAvalanche10.01953.258.9650.56837.73495.03
DOGEDogecoin0.081927.790.073320.413576.854.04

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • drv

    DRV

    Derive
  • ct

    CT

    Concrete
  • pons

    PONS

    Pons
  • btw

    BTW

    Bitway
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 JTO w EUR?
    Na chwilę obecną, 1 JITO (JTO jest wart około €0.43949 EUR. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile JTO mogę dostać za 1 EUR?
    Przy obecnym kursie wymiany, €1 EUR może kupić 2.27536462 JTO. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena JITO w czasie?
    24 godziny: Cena JITO zmieniła się o spadł od wczoraj.
    30 dni: Kurs JTO do EUR wzrosła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: JITO odnotował znaczny spadek ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować JTO na EUR?
    Użyj naszego JTO do EUR konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć JITO na Euro. Oto kilka szybkich przykładów:
    €10 EUR = 22.75364627 JTO
    10 JTO = €4.39 EUR
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 JITO na Bitrue?
    Możesz kupić JITO bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie JITO po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do JITO?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów JITO, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .