Share

Konwertuj JITO JTO na Euro EUR

1 JTO = €0.38458 EUR

JTO na EUR: 1 JITO konwertuje na €0.38458 EUR na October 27 at 1:00 AM
jto
JTOJTO
eur
EUR
Kupić JITO (JTO)

O JITO

JITO (JTO) doświadcza trend spadkowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na €0.38458 EUR za JTO. Z krążącą podażą 536.19M JTO, całkowita kapitalizacja rynkowa JITO wynosi teraz około €202.23M EUR.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy JITO osiągnął €24.62K EUR

Obecnie, JTO do EUR kurs wymiany wynosi €0.38458 EUR za 1 JTO. To oznacza:

1JTO=€0.38458EUR
€1EUR=2.60023922JTO

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena JITO zmieniła się o spadło o 4.3%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 2.14%, osiągając maksimum €0 EUR i minimum €0 EUR.

W porównaniu do zeszłego miesiąca JITO zmienił się o spadła o 30.1%. w dół z €-- EUR.Rok do roku JITO zmienił się o spadło o €-- EUR, co oznacza 61.97% malejące w wartości.

Statystyki Rynku JITO
JTO to kryptowaluta zbudowana na blockchainie JITO. Ma maksymalną podaż 1B, z aktualną całkowitą podażą 986.52M i krążącą podażą 536.19M, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 202.23M. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić JITO (JTO).
Aktualna cena€0.38458
Krążąca podaż536.19M
Kapitalizacja rynkowa€202.23M
Wolumen (24h)€24.62K

JITO Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do EUR z today 01:00

  • 10=€3.85EUR
  • 50=€19.23EUR
  • 100=€38.46EUR
  • 500=€192.29EUR
  • 1000=€384.59EUR
  • 5000=€1922.95EUR
  • 10000=€3845.9EUR
  • 50000=€19229.48EUR

Wartości do JTO z today 01:00

  • €10=26.00173936JTO
  • €50=130.00869682JTO
  • €100=260.01739365JTO
  • €500=1,300.08696826JTO
  • €1000=2,600.17393653JTO
  • €5000=13,000.86968265JTO
  • €10000=26,001.73936531JTO
  • €50000=130,008.69682656JTO

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje jto na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin79,941.437,609,678.0371,555.01429,661.226,459,092.203,979,732.27
ETHEthereum2,317.99220,651.352,074.8112,458.52187,288.79115,396.90
USDTTether USDt0.9983695.030.893625.3680.6649.70
BNBBinance Coin742.4370,672.86664.543,990.3659,987.1036,960.70
XRPXRP1.30123.941.166.99105.2064.82
SOLSolana100.409,557.9189.87539.668,112.754,998.62
USDCUSD Coin0.9996595.150.894785.3780.7749.76
ADACardano0.2047519.490.183271.1016.5410.19
AVAXAvalanche8.89846.587.9647.80718.58442.75
DOGEDogecoin0.077637.380.069480.417246.273.86

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • ct

    CT

    Concrete
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • drv

    DRV

    Derive
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • axis

    AXIS

    Axis Robotics
  • btw

    BTW

    Bitway
  • stonk

    STONK

    Stonk

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 JTO w EUR?
    Na chwilę obecną, 1 JITO (JTO jest wart około €0.38458 EUR. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile JTO mogę dostać za 1 EUR?
    Przy obecnym kursie wymiany, €1 EUR może kupić 2.60023922 JTO. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena JITO w czasie?
    24 godziny: Cena JITO zmieniła się o wzrosła o nieznacznie od wczoraj.
    30 dni: Kurs JTO do EUR spadła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: JITO odnotował znaczny spadek ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować JTO na EUR?
    Użyj naszego JTO do EUR konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć JITO na Euro. Oto kilka szybkich przykładów:
    €10 EUR = 26.00239222 JTO
    10 JTO = €3.85 EUR
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 JITO na Bitrue?
    Możesz kupić JITO bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie JITO po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do JITO?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów JITO, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .