Share

Konwertuj JITO JTO na Euro EUR

1 JTO = €0.39519 EUR

JTO na EUR: 1 JITO konwertuje na €0.39519 EUR na October 24 at 1:00 AM
jto
JTOJTO
eur
EUR
Kupić JITO (JTO)

O JITO

JITO (JTO) doświadcza trend spadkowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na €0.39519 EUR za JTO. Z krążącą podażą 535.08M JTO, całkowita kapitalizacja rynkowa JITO wynosi teraz około €220.21M EUR.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy JITO osiągnął €16.9K EUR

Obecnie, JTO do EUR kurs wymiany wynosi €0.39519 EUR za 1 JTO. To oznacza:

1JTO=€0.39519EUR
€1EUR=2.5304284JTO

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena JITO zmieniła się o spadło o 5.1%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 3.84%, osiągając maksimum €0 EUR i minimum €0 EUR.

W porównaniu do zeszłego miesiąca JITO zmienił się o spadła o 2.03%. w dół z €-- EUR.Rok do roku JITO zmienił się o spadło o €-- EUR, co oznacza 57.86% malejące w wartości.

Statystyki Rynku JITO
JTO to kryptowaluta zbudowana na blockchainie JITO. Ma maksymalną podaż 1B, z aktualną całkowitą podażą 986.52M i krążącą podażą 535.08M, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 220.21M. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić JITO (JTO).
Aktualna cena€0.39519
Krążąca podaż535.08M
Kapitalizacja rynkowa€220.21M
Wolumen (24h)€16.9K

JITO Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do EUR z today 01:00

  • 10=€3.95EUR
  • 50=€19.76EUR
  • 100=€39.52EUR
  • 500=€197.6EUR
  • 1000=€395.19EUR
  • 5000=€1975.95EUR
  • 10000=€3951.9EUR
  • 50000=€19759.51EUR

Wartości do JTO z today 01:00

  • €10=25.30426573JTO
  • €50=126.52132868JTO
  • €100=253.04265736JTO
  • €500=1,265.21328681JTO
  • €1000=2,530.42657363JTO
  • €5000=12,652.13286819JTO
  • €10000=25,304.26573639JTO
  • €50000=126,521.32868195JTO

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje jto na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin80,669.287,659,270.5572,014.92401,668.516,480,306.744,009,569.73
ETHEthereum2,370.78225,097.692,116.4411,804.60190,449.22117,836.92
USDTTether USDt0.9987894.830.891634.9780.2349.64
BNBBinance Coin736.3769,916.19657.373,666.5559,154.2436,600.59
XRPXRP1.28122.231.146.41103.4263.99
SOLSolana102.159,699.6391.19508.668,206.605,077.68
USDCUSD Coin0.9997894.920.892524.9780.3149.69
ADACardano0.2103219.960.187761.0416.8910.45
AVAXAvalanche9.01855.918.0444.88724.17448.06
DOGEDogecoin0.078387.440.069970.390296.293.89

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • drv

    DRV

    Derive
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • axis

    AXIS

    Axis Robotics
  • ct

    CT

    Concrete
  • btw

    BTW

    Bitway

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 JTO w EUR?
    Na chwilę obecną, 1 JITO (JTO jest wart około €0.39519 EUR. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile JTO mogę dostać za 1 EUR?
    Przy obecnym kursie wymiany, €1 EUR może kupić 2.5304284 JTO. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena JITO w czasie?
    24 godziny: Cena JITO zmieniła się o spadła o nieznacznie od wczoraj.
    30 dni: Kurs JTO do EUR spadła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: JITO odnotował znaczny spadek ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować JTO na EUR?
    Użyj naszego JTO do EUR konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć JITO na Euro. Oto kilka szybkich przykładów:
    €10 EUR = 25.30428401 JTO
    10 JTO = €3.95 EUR
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 JITO na Bitrue?
    Możesz kupić JITO bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie JITO po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do JITO?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów JITO, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .