Share

Konwertuj FoodChain Global FOOD na United States Dollar USD

1 FOOD = $0 USD

FOOD na USD: 1 FoodChain Global konwertuje na $0 USD na October 22 at 2:00 PM
food
FOODFOOD
usd
USD
Kupić FoodChain Global (FOOD)

O FoodChain Global

FoodChain Global (FOOD) doświadcza pozostała stabilna w tym tygodniu, z aktualną ceną na $0 USD za FOOD. Z krążącą podażą 0 FOOD, całkowita kapitalizacja rynkowa FoodChain Global wynosi teraz około $0 USD.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy FoodChain Global osiągnął $0 USD

Obecnie, FOOD do USD kurs wymiany wynosi $0 USD za 1 FOOD. To oznacza:

1FOOD=$0USD
$1USD=0FOOD

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 0%, osiągając maksimum $0 USD i minimum $0 USD.

Rok do roku FoodChain Global zmienił się o spadło o $-- USD, co oznacza 59.46% malejące w wartości.

Statystyki Rynku FoodChain Global
FOOD to kryptowaluta zbudowana na blockchainie FoodChain Global. Ma maksymalną podaż 1B, z aktualną całkowitą podażą 50M i krążącą podażą 0, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 0. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić FoodChain Global (FOOD).
Aktualna cena$0
Krążąca podaż0
Kapitalizacja rynkowa$0
Wolumen (24h)$--

FoodChain Global Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do USD z today 14:00

  • 10000=$0USD
  • 50000=$0USD
  • 100000=$0USD
  • 500000=$0USD
  • 1000000=$0USD
  • 5000000=$0USD
  • 10000000=$0USD
  • 50000000=$0USD

Wartości do FOOD z today 14:00

  • $10=0FOOD
  • $50=0FOOD
  • $100=0FOOD
  • $500=0FOOD
  • $1000=0FOOD
  • $5000=0FOOD
  • $10000=0FOOD
  • $50000=0FOOD

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje food na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin81,546.697,729,899.1272,850.23410,652.946,646,205.074,046,934.26
ETHEthereum2,399.29227,431.272,143.4212,082.34195,546.52119,070.04
USDTTether USDt0.9988794.680.892345.0381.4049.57
BNBBinance Coin731.3369,323.64653.333,682.8359,604.8136,293.90
XRPXRP1.31125.081.176.64107.5465.48
SOLSolana104.299,886.6393.17525.228,500.575,176.07
USDCUSD Coin0.9996794.750.893065.0381.4749.61
ADACardano0.2153020.400.192341.0817.5410.68
AVAXAvalanche9.17869.988.1946.21748.01455.47
DOGEDogecoin0.079187.500.070740.398776.453.92

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • pons

    PONS

    Pons
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • btw

    BTW

    Bitway
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • ct

    CT

    Concrete
  • drv

    DRV

    Derive
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 FOOD w USD?
    Na chwilę obecną, 1 FoodChain Global (FOOD jest wart około $0 USD. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile FOOD mogę dostać za 1 USD?
    Przy obecnym kursie wymiany, $1 USD może kupić 0 FOOD. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena FoodChain Global w czasie?
    24 godziny: Cena FoodChain Global zmieniła się o pozostała stabilna od wczoraj.
    1 rok: FoodChain Global odnotował znaczny spadek ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować FOOD na USD?
    Użyj naszego FOOD do USD konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć FoodChain Global na United States Dollar. Oto kilka szybkich przykładów:
    $10 USD = 0 FOOD
    10 FOOD = $0 USD
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 FoodChain Global na Bitrue?
    Możesz kupić FoodChain Global bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie FoodChain Global po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do FoodChain Global?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów FoodChain Global, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .