Share

Konwertuj ZRX ZRX na Indian Rupee INR

1 ZRX = ₹11.55 INR

ZRX na INR: 1 ZRX konwertuje na ₹11.55 INR na October 13 at 5:59 AM
zrx
ZRXZRX
inr
INR
Kupić ZRX (ZRX)

O ZRX

ZRX (ZRX) doświadcza trend spadkowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na ₹11.55 INR za ZRX. Z krążącą podażą 848.4M ZRX, całkowita kapitalizacja rynkowa ZRX wynosi teraz około ₹10.17B INR.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy ZRX osiągnął ₹19.46K INR

Obecnie, ZRX do INR kurs wymiany wynosi ₹11.55 INR za 1 ZRX. To oznacza:

1ZRX=₹11.55INR
₹1INR=0.08655707ZRX

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena ZRX zmieniła się o spadło o 4.55%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 3.64%, osiągając maksimum ₹0 INR i minimum ₹0 INR.

W porównaniu do zeszłego miesiąca ZRX zmienił się o wzrosła o 7.14%. w górę z ₹-- INR.Rok do roku ZRX zmienił się o spadło o ₹-- INR, co oznacza 43.66% malejące w wartości.

Statystyki Rynku ZRX
ZRX to kryptowaluta zbudowana na blockchainie ZRX. Ma maksymalną podaż 1B, z aktualną całkowitą podażą 1B i krążącą podażą 848.4M, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 10.17B. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić ZRX (ZRX).
Aktualna cena₹11.55
Krążąca podaż848.4M
Kapitalizacja rynkowa₹10.17B
Wolumen (24h)₹19.46K

ZRX Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do INR z today 05:59

  • 10=₹115.53INR
  • 50=₹577.65INR
  • 100=₹1155.31INR
  • 500=₹5776.54INR
  • 1000=₹11553.07INR
  • 5000=₹57765.36INR
  • 10000=₹115530.72INR
  • 50000=₹577653.6INR

Wartości do ZRX z today 05:59

  • ₹100=8.65570653ZRX
  • ₹500=43.27853268ZRX
  • ₹1000=86.55706537ZRX
  • ₹5000=432.78532686ZRX
  • ₹10000=865.57065372ZRX
  • ₹50000=4,327.85326864ZRX
  • ₹100000=8,655.70653729ZRX
  • ₹500000=43,278.53268647ZRX

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje zrx na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin83,589.947,954,454.9174,772.96416,980.087,015,098.094,126,426.23
ETHEthereum2,525.35240,313.402,258.9712,597.45211,934.33124,664.16
USDTTether USDt0.9988195.040.893464.9883.8249.30
BNBBinance Coin744.4370,840.90665.913,713.5462,475.1736,749.19
XRPXRP1.37130.891.236.86115.4367.90
SOLSolana108.4310,319.1697.00540.949,100.555,353.13
USDCUSD Coin0.9999195.150.894444.9883.9149.36
ADACardano0.2396722.800.214391.1920.1111.83
AVAXAvalanche10.551,004.219.4352.64885.62520.94
DOGEDogecoin0.084858.070.075900.423287.124.18

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • pons

    PONS

    Pons
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • ct

    CT

    Concrete
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • niulai

    牛来

    牛来
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • align

    ALIGN

    Aligned

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 ZRX w INR?
    Na chwilę obecną, 1 ZRX (ZRX jest wart około ₹11.55 INR. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile ZRX mogę dostać za 1 INR?
    Przy obecnym kursie wymiany, ₹1 INR może kupić 0.08655707 ZRX. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena ZRX w czasie?
    24 godziny: Cena ZRX zmieniła się o spadła o nieznacznie od wczoraj.
    30 dni: Kurs ZRX do INR wzrosła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: ZRX odnotował znaczny spadek ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować ZRX na INR?
    Użyj naszego ZRX do INR konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć ZRX na Indian Rupee. Oto kilka szybkich przykładów:
    ₹10 INR = 0.86557079 ZRX
    10 ZRX = ₹115.53 INR
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 ZRX na Bitrue?
    Możesz kupić ZRX bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie ZRX po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do ZRX?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów ZRX, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .