Share

Konwertuj Horizen ZEN na Pound Sterling GBP

1 ZEN = £4.3 GBP

ZEN na GBP: 1 Horizen konwertuje na £4.3 GBP na October 24 at 10:59 PM
zen
ZENZEN
gbp
GBP
Kupić Horizen (ZEN)

O Horizen

Horizen (ZEN) doświadcza trend spadkowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na £4.3 GBP za ZEN. Z krążącą podażą 18.48M ZEN, całkowita kapitalizacja rynkowa Horizen wynosi teraz około £84.67M GBP.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy Horizen osiągnął £26.55K GBP

Obecnie, ZEN do GBP kurs wymiany wynosi £4.3 GBP za 1 ZEN. To oznacza:

1ZEN=£4.3GBP
£1GBP=0.23234848ZEN

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena Horizen zmieniła się o spadło o 2.68%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 2.4%, osiągając maksimum £0 GBP i minimum £0 GBP.

W porównaniu do zeszłego miesiąca Horizen zmienił się o spadła o 22.19%. w dół z £-- GBP.Rok do roku Horizen zmienił się o spadło o £-- GBP, co oznacza 46.89% malejące w wartości.

Statystyki Rynku Horizen
ZEN to kryptowaluta zbudowana na blockchainie Horizen. Ma maksymalną podaż 21M, z aktualną całkowitą podażą 21M i krążącą podażą 18.48M, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 84.67M. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić Horizen (ZEN).
Aktualna cena£4.3
Krążąca podaż18.48M
Kapitalizacja rynkowa£84.67M
Wolumen (24h)£26.55K

Horizen Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do GBP z today 22:59

  • 0.1=£0.43038GBP
  • 0.5=£2.15GBP
  • 1=£4.3GBP
  • 5=£21.52GBP
  • 10=£43.04GBP
  • 50=£215.19GBP
  • 100=£430.39GBP
  • 500=£2151.94GBP

Wartości do ZEN z today 22:59

  • £10=2.32348ZEN
  • £50=11.61741ZEN
  • £100=23.23483ZEN
  • £500=116.17415ZEN
  • £1000=232.3483ZEN
  • £5000=1,161.74154ZEN
  • £10000=2,323.48308ZEN
  • £50000=11,617.41544ZEN

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje zen na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin80,732.597,665,281.0872,056.90401,983.726,485,392.094,012,716.20
ETHEthereum2,354.31223,534.242,101.3111,722.61189,126.42117,018.47
USDTTether USDt0.9987094.820.891384.9780.2249.63
BNBBinance Coin737.8170,052.59658.523,673.7059,269.6536,671.99
XRPXRP1.29123.271.156.46104.3064.53
SOLSolana102.349,717.1291.34509.588,221.405,086.84
USDCUSD Coin0.9998094.920.892364.9780.3149.69
ADACardano0.2075919.700.185281.0316.6710.31
AVAXAvalanche8.98852.718.0144.71721.46446.39
DOGEDogecoin0.077597.360.069260.386386.233.85

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • axis

    AXIS

    Axis Robotics
  • drv

    DRV

    Derive
  • ct

    CT

    Concrete
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • btw

    BTW

    Bitway

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 ZEN w GBP?
    Na chwilę obecną, 1 Horizen (ZEN jest wart około £4.3 GBP. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile ZEN mogę dostać za 1 GBP?
    Przy obecnym kursie wymiany, £1 GBP może kupić 0.23234848 ZEN. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena Horizen w czasie?
    24 godziny: Cena Horizen zmieniła się o spadła o nieznacznie od wczoraj.
    30 dni: Kurs ZEN do GBP spadła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: Horizen odnotował znaczny spadek ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować ZEN na GBP?
    Użyj naszego ZEN do GBP konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć Horizen na Pound Sterling. Oto kilka szybkich przykładów:
    £10 GBP = 2.32348485 ZEN
    10 ZEN = £43.04 GBP
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 Horizen na Bitrue?
    Możesz kupić Horizen bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie Horizen po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do Horizen?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów Horizen, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .