Share

Konwertuj Horizen ZEN na Pound Sterling GBP

1 ZEN = £4.27 GBP

ZEN na GBP: 1 Horizen konwertuje na £4.27 GBP na October 24 at 9:59 PM
zen
ZENZEN
gbp
GBP
Kupić Horizen (ZEN)

O Horizen

Horizen (ZEN) doświadcza trend spadkowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na £4.27 GBP za ZEN. Z krążącą podażą 18.48M ZEN, całkowita kapitalizacja rynkowa Horizen wynosi teraz około £84.67M GBP.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy Horizen osiągnął £29.7K GBP

Obecnie, ZEN do GBP kurs wymiany wynosi £4.27 GBP za 1 ZEN. To oznacza:

1ZEN=£4.27GBP
£1GBP=0.23397012ZEN

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena Horizen zmieniła się o spadło o 3.13%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 2.39%, osiągając maksimum £0 GBP i minimum £0 GBP.

W porównaniu do zeszłego miesiąca Horizen zmienił się o spadła o 22.86%. w dół z £-- GBP.Rok do roku Horizen zmienił się o spadło o £-- GBP, co oznacza 46.89% malejące w wartości.

Statystyki Rynku Horizen
ZEN to kryptowaluta zbudowana na blockchainie Horizen. Ma maksymalną podaż 21M, z aktualną całkowitą podażą 21M i krążącą podażą 18.48M, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 84.67M. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić Horizen (ZEN).
Aktualna cena£4.27
Krążąca podaż18.48M
Kapitalizacja rynkowa£84.67M
Wolumen (24h)£29.7K

Horizen Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do GBP z today 21:59

  • 0.1=£0.4274GBP
  • 0.5=£2.14GBP
  • 1=£4.27GBP
  • 5=£21.37GBP
  • 10=£42.74GBP
  • 50=£213.7GBP
  • 100=£427.41GBP
  • 500=£2137.03GBP

Wartości do ZEN z today 21:59

  • £10=2.33969ZEN
  • £50=11.69849ZEN
  • £100=23.39699ZEN
  • £500=116.98495ZEN
  • £1000=233.9699ZEN
  • £5000=1,169.84953ZEN
  • £10000=2,339.69907ZEN
  • £50000=11,698.49537ZEN

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje zen na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin80,417.327,635,347.8871,775.52400,413.966,460,066.403,997,046.40
ETHEthereum2,340.45222,218.062,088.9411,653.59188,012.84116,329.46
USDTTether USDt0.9987194.820.891384.9780.2249.63
BNBBinance Coin734.0269,693.10655.143,654.8558,965.4936,483.80
XRPXRP1.29122.541.156.42103.6764.14
SOLSolana101.519,638.5090.60505.468,154.885,045.68
USDCUSD Coin0.9998194.920.892364.9780.3149.69
ADACardano0.2057019.530.183591.0216.5210.22
AVAXAvalanche8.90845.727.9544.35715.54442.73
DOGEDogecoin0.077217.330.068910.384486.203.83

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • axis

    AXIS

    Axis Robotics
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • ct

    CT

    Concrete
  • drv

    DRV

    Derive
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • btw

    BTW

    Bitway
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • cp

    CP

    Cluster Protocol

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 ZEN w GBP?
    Na chwilę obecną, 1 Horizen (ZEN jest wart około £4.27 GBP. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile ZEN mogę dostać za 1 GBP?
    Przy obecnym kursie wymiany, £1 GBP może kupić 0.23397012 ZEN. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena Horizen w czasie?
    24 godziny: Cena Horizen zmieniła się o spadła o nieznacznie od wczoraj.
    30 dni: Kurs ZEN do GBP spadła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: Horizen odnotował znaczny spadek ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować ZEN na GBP?
    Użyj naszego ZEN do GBP konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć Horizen na Pound Sterling. Oto kilka szybkich przykładów:
    £10 GBP = 2.33970122 ZEN
    10 ZEN = £42.74 GBP
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 Horizen na Bitrue?
    Możesz kupić Horizen bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie Horizen po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do Horizen?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów Horizen, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .