Share

Konwertuj WAX WAXP na Japanese Yen JPY

1 WAXP = ¥0.8117 JPY

WAXP na JPY: 1 WAX konwertuje na ¥0.8117 JPY na October 14 at 11:00 PM
waxp
WAXPWAXP
jpy
JPY
Kupić WAX (WAXP)

O WAX

WAX (WAXP) doświadcza trend spadkowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na ¥0.8117 JPY za WAXP. Z krążącą podażą 4.61B WAXP, całkowita kapitalizacja rynkowa WAX wynosi teraz około ¥3.94B JPY.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy WAX osiągnął ¥191.5K JPY

Obecnie, WAXP do JPY kurs wymiany wynosi ¥0.8117 JPY za 1 WAXP. To oznacza:

1WAXP=¥0.8117JPY
¥1JPY=1.23198225WAXP

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena WAX zmieniła się o spadło o 11.64%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 2.64%, osiągając maksimum ¥0 JPY i minimum ¥0 JPY.

W porównaniu do zeszłego miesiąca WAX zmienił się o spadła o 5.83%. w dół z ¥-- JPY.Rok do roku WAX zmienił się o spadło o ¥-- JPY, co oznacza 63.67% malejące w wartości.

Statystyki Rynku WAX
WAXP to kryptowaluta zbudowana na blockchainie WAX. Ma maksymalną podaż 1.85B, z aktualną całkowitą podażą 4.61B i krążącą podażą 4.61B, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 3.94B. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić WAX (WAXP).
Aktualna cena¥0.8117
Krążąca podaż4.61B
Kapitalizacja rynkowa¥3.94B
Wolumen (24h)¥191.5K

WAX Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do JPY z today 23:00

  • 10=¥8.12JPY
  • 50=¥40.59JPY
  • 100=¥81.17JPY
  • 500=¥405.85JPY
  • 1000=¥811.71JPY
  • 5000=¥4058.53JPY
  • 10000=¥8117.07JPY
  • 50000=¥40585.35JPY

Wartości do WAXP z today 23:00

  • ¥10000=12,319.71699307WAXP
  • ¥50000=61,598.58496538WAXP
  • ¥100000=123,197.16993077WAXP
  • ¥500000=615,985.84965389WAXP
  • ¥1000000=1,231,971.69930778WAXP
  • ¥5000000=6,159,858.49653893WAXP
  • ¥10000000=12,319,716.99307787WAXP
  • ¥50000000=61,598,584.96538939WAXP

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje waxp na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin81,521.537,757,243.7272,961.45411,512.576,817,182.414,028,428.20
ETHEthereum2,415.57229,856.092,161.9312,193.59202,000.99119,366.98
USDTTether USDt0.9986295.020.893765.0483.5049.34
BNBBinance Coin729.3569,402.78652.773,681.7360,992.2036,041.68
XRPXRP1.32126.551.196.71111.2165.72
SOLSolana104.159,911.2693.22525.788,710.165,147.03
USDCUSD Coin0.9997295.120.894745.0483.6049.40
ADACardano0.2298221.860.205691.1619.2111.35
AVAXAvalanche10.00952.288.9550.51836.87494.53
DOGEDogecoin0.081737.770.073150.412586.834.03

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • pons

    PONS

    Pons
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • ct

    CT

    Concrete
  • drv

    DRV

    Derive
  • btw

    BTW

    Bitway

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 WAXP w JPY?
    Na chwilę obecną, 1 WAX (WAXP jest wart około ¥0.8117 JPY. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile WAXP mogę dostać za 1 JPY?
    Przy obecnym kursie wymiany, ¥1 JPY może kupić 1.23198225 WAXP. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena WAX w czasie?
    24 godziny: Cena WAX zmieniła się o spadła o nieznacznie od wczoraj.
    30 dni: Kurs WAXP do JPY spadła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: WAX odnotował znaczny spadek ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować WAXP na JPY?
    Użyj naszego WAXP do JPY konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć WAX na Japanese Yen. Oto kilka szybkich przykładów:
    ¥10 JPY = 12.31982259 WAXP
    10 WAXP = ¥8.12 JPY
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 WAX na Bitrue?
    Możesz kupić WAX bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie WAX po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do WAX?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów WAX, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .