Share

Konwertuj Grvt GRVT na Pound Sterling GBP

1 GRVT = £0.15969 GBP

GRVT na GBP: 1 Grvt konwertuje na £0.15969 GBP na October 15 at 6:00 AM
grvt
GRVTGRVT
gbp
GBP
Kupić Grvt (GRVT)

O Grvt

Grvt (GRVT) doświadcza trend spadkowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na £0.15969 GBP za GRVT. Z krążącą podażą 114.31M GRVT, całkowita kapitalizacja rynkowa Grvt wynosi teraz około £18.35M GBP.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy Grvt osiągnął £1.64M GBP

Obecnie, GRVT do GBP kurs wymiany wynosi £0.15969 GBP za 1 GRVT. To oznacza:

1GRVT=£0.15969GBP
£1GBP=6.26213288GRVT

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena Grvt zmieniła się o spadło o 6.9%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 1.19%, osiągając maksimum £0 GBP i minimum £0 GBP.

W porównaniu do zeszłego miesiąca Grvt zmienił się o wzrosła o 28.5%. w górę z £-- GBP.

Statystyki Rynku Grvt
GRVT to kryptowaluta zbudowana na blockchainie Grvt. Ma maksymalną podaż 1B, z aktualną całkowitą podażą 1B i krążącą podażą 114.31M, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 18.35M. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić Grvt (GRVT).
Aktualna cena£0.15969
Krążąca podaż114.31M
Kapitalizacja rynkowa£18.35M
Wolumen (24h)£1.64M

Grvt Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do GBP z today 06:00

  • 10=£1.6GBP
  • 50=£7.98GBP
  • 100=£15.97GBP
  • 500=£79.85GBP
  • 1000=£159.7GBP
  • 5000=£798.49GBP
  • 10000=£1596.98GBP
  • 50000=£7984.92GBP

Wartości do GRVT z today 06:00

  • £10=62.61806GRVT
  • £50=313.09034GRVT
  • £100=626.18069GRVT
  • £500=3,130.90348GRVT
  • £1000=6,261.80697GRVT
  • £5000=31,309.03489GRVT
  • £10000=62,618.06979GRVT
  • £50000=313,090.34898GRVT

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje grvt na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin80,805.967,684,404.5372,048.45407,916.576,757,427.793,993,114.67
ETHEthereum2,358.85224,319.822,103.2011,907.72197,259.91116,565.28
USDTTether USDt0.9987094.970.890465.0483.5149.35
BNBBinance Coin716.3068,118.09638.673,615.9659,900.9435,396.80
XRPXRP1.30123.891.166.57108.9564.38
SOLSolana102.139,712.2891.06515.568,540.685,046.87
USDCUSD Coin0.9998095.070.891445.0483.6049.40
ADACardano0.2201320.930.196271.1118.4010.87
AVAXAvalanche9.56909.348.5248.27799.64472.53
DOGEDogecoin0.079437.550.070820.401016.643.92

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • pons

    PONS

    Pons
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • ct

    CT

    Concrete
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • drv

    DRV

    Derive
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • btw

    BTW

    Bitway
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • cp

    CP

    Cluster Protocol

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 GRVT w GBP?
    Na chwilę obecną, 1 Grvt (GRVT jest wart około £0.15969 GBP. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile GRVT mogę dostać za 1 GBP?
    Przy obecnym kursie wymiany, £1 GBP może kupić 6.26213288 GRVT. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena Grvt w czasie?
    24 godziny: Cena Grvt zmieniła się o wzrosła o nieznacznie od wczoraj.
    30 dni: Kurs GRVT do GBP wzrosła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
  • Jak przekonwertować GRVT na GBP?
    Użyj naszego GRVT do GBP konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć Grvt na Pound Sterling. Oto kilka szybkich przykładów:
    £10 GBP = 62.62132882 GRVT
    10 GRVT = £1.6 GBP
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 Grvt na Bitrue?
    Możesz kupić Grvt bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie Grvt po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do Grvt?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów Grvt, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .