Share

Konwertuj FXD FXD na Canadian Dollar CAD

1 FXD = $1.24 CAD

FXD na CAD: 1 FXD konwertuje na $1.24 CAD na October 12 at 6:59 AM
fxd
FXDFXD
cad
CAD
Kupić FXD (FXD)

O FXD

FXD (FXD) doświadcza trend wzrostowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na $1.24 CAD za FXD. Z krążącą podażą 0 FXD, całkowita kapitalizacja rynkowa FXD wynosi teraz około $0 CAD.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy FXD osiągnął $30.26 CAD

Obecnie, FXD do CAD kurs wymiany wynosi $1.24 CAD za 1 FXD. To oznacza:

1FXD=$1.24CAD
$1CAD=0.80512056FXD

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena FXD zmieniła się o wzrosło o 1.18%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 0.94%, osiągając maksimum $0 CAD i minimum $0 CAD.

W porównaniu do zeszłego miesiąca FXD zmienił się o wzrosła o 4.44%. w górę z $-- CAD.Rok do roku FXD zmienił się o wzrosło o $-- CAD, co oznacza 19.28% wzrastający w wartości.

Statystyki Rynku FXD
FXD to kryptowaluta zbudowana na blockchainie FXD. Ma maksymalną podaż 2942420318599T, z aktualną całkowitą podażą 779.73K i krążącą podażą 0, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 0. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić FXD (FXD).
Aktualna cena$1.24
Krążąca podaż0
Kapitalizacja rynkowa$0
Wolumen (24h)$30.26

FXD Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do CAD z today 06:59

  • 10=$12.42CAD
  • 50=$62.1CAD
  • 100=$124.21CAD
  • 500=$621.03CAD
  • 1000=$1242.05CAD
  • 5000=$6210.27CAD
  • 10000=$12420.53CAD
  • 50000=$62102.66CAD

Wartości do FXD z today 06:59

  • $100=80.51185305FXD
  • $500=402.55926529FXD
  • $1000=805.11853058FXD
  • $5000=4,025.59265293FXD
  • $10000=8,051.18530586FXD
  • $50000=40,255.92652934FXD
  • $100000=80,511.85305868FXD
  • $500000=402,559.26529341FXD

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje fxd na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin84,020.908,047,564.1974,974.12419,054.287,099,701.044,144,298.15
ETHEthereum2,569.94246,150.482,293.2312,817.59217,158.24126,761.46
USDTTether USDt0.9988195.660.891264.9884.3949.26
BNBBinance Coin755.1772,330.74673.863,766.4263,811.4337,248.55
XRPXRP1.41135.551.267.05119.5869.80
SOLSolana112.8210,806.03100.67562.699,533.275,564.84
USDCUSD Coin0.9997195.750.892064.9884.4749.31
ADACardano0.2538224.310.226491.2621.4412.51
AVAXAvalanche10.991,053.189.8154.84929.13542.36
DOGEDogecoin0.087768.400.078310.437737.414.32

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • niulai

    牛来

    牛来
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • align

    ALIGN

    Aligned
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • pons

    PONS

    Pons
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • ct

    CT

    Concrete

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 FXD w CAD?
    Na chwilę obecną, 1 FXD (FXD jest wart około $1.24 CAD. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile FXD mogę dostać za 1 CAD?
    Przy obecnym kursie wymiany, $1 CAD może kupić 0.80512056 FXD. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena FXD w czasie?
    24 godziny: Cena FXD zmieniła się o spadła o nieznacznie od wczoraj.
    30 dni: Kurs FXD do CAD wzrosła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: FXD odnotował znaczny wzrost ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować FXD na CAD?
    Użyj naszego FXD do CAD konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć FXD na Canadian Dollar. Oto kilka szybkich przykładów:
    $10 CAD = 8.05120566 FXD
    10 FXD = $12.42 CAD
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 FXD na Bitrue?
    Możesz kupić FXD bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie FXD po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do FXD?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów FXD, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .