Share

Konwertuj Foxsy AI FOXSY na Turkish Lira TRY

1 FOXSY = ₺0.12284 TRY

FOXSY na TRY: 1 Foxsy AI konwertuje na ₺0.12284 TRY na October 14 at 3:00 AM
foxsy
FOXSYFOXSY
try
TRY
Kupić Foxsy AI (FOXSY)

O Foxsy AI

Foxsy AI (FOXSY) doświadcza trend spadkowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na ₺0.12284 TRY za FOXSY. Z krążącą podażą 1.14B FOXSY, całkowita kapitalizacja rynkowa Foxsy AI wynosi teraz około ₺145.6M TRY.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy Foxsy AI osiągnął ₺2.28M TRY

Obecnie, FOXSY do TRY kurs wymiany wynosi ₺0.12284 TRY za 1 FOXSY. To oznacza:

1FOXSY=₺0.12284TRY
₺1TRY=8.14067079FOXSY

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena Foxsy AI zmieniła się o spadło o 12.92%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 6.71%, osiągając maksimum ₺0 TRY i minimum ₺0 TRY.

W porównaniu do zeszłego miesiąca Foxsy AI zmienił się o wzrosła o 30.02%. w górę z ₺-- TRY.Rok do roku Foxsy AI zmienił się o spadło o ₺-- TRY, co oznacza 36.03% malejące w wartości.

Statystyki Rynku Foxsy AI
FOXSY to kryptowaluta zbudowana na blockchainie Foxsy AI. Ma maksymalną podaż 1.98B, z aktualną całkowitą podażą 1.97B i krążącą podażą 1.14B, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 145.6M. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić Foxsy AI (FOXSY).
Aktualna cena₺0.12284
Krążąca podaż1.14B
Kapitalizacja rynkowa₺145.6M
Wolumen (24h)₺2.28M

Foxsy AI Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do TRY z today 03:00

  • 10=₺1.23TRY
  • 50=₺6.14TRY
  • 100=₺12.28TRY
  • 500=₺61.42TRY
  • 1000=₺122.85TRY
  • 5000=₺614.23TRY
  • 10000=₺1228.46TRY
  • 50000=₺6142.31TRY

Wartości do FOXSY z today 03:00

  • ₺100=814.02644FOXSY
  • ₺500=4,070.13221FOXSY
  • ₺1000=8,140.26443FOXSY
  • ₺5000=40,701.32218FOXSY
  • ₺10000=81,402.64437FOXSY
  • ₺50000=407,013.22186FOXSY
  • ₺100000=814,026.44373FOXSY
  • ₺500000=4,070,132.21867FOXSY

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje foxsy na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin83,629.077,945,586.3274,602.32420,478.637,014,233.044,130,431.75
ETHEthereum2,513.58238,815.462,242.2712,638.06210,822.37124,145.77
USDTTether USDt0.9989394.900.891115.0283.7849.33
BNBBinance Coin744.2870,714.57663.943,742.1962,425.6636,760.24
XRPXRP1.37130.351.226.89115.0767.76
SOLSolana107.7110,233.6396.08541.569,034.085,319.85
USDCUSD Coin0.9997394.980.891825.0283.8549.37
ADACardano0.2366622.480.211121.1819.8511.68
AVAXAvalanche10.29978.319.1851.77863.63508.56
DOGEDogecoin0.084818.050.075660.426447.114.18

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • drv

    DRV

    Derive
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • ct

    CT

    Concrete
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • pons

    PONS

    Pons
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • btw

    BTW

    Bitway

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 FOXSY w TRY?
    Na chwilę obecną, 1 Foxsy AI (FOXSY jest wart około ₺0.12284 TRY. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile FOXSY mogę dostać za 1 TRY?
    Przy obecnym kursie wymiany, ₺1 TRY może kupić 8.14067079 FOXSY. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena Foxsy AI w czasie?
    24 godziny: Cena Foxsy AI zmieniła się o wzrosła od wczoraj.
    30 dni: Kurs FOXSY do TRY wzrosła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: Foxsy AI odnotował znaczny spadek ceny w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować FOXSY na TRY?
    Użyj naszego FOXSY do TRY konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć Foxsy AI na Turkish Lira. Oto kilka szybkich przykładów:
    ₺10 TRY = 81.40670791 FOXSY
    10 FOXSY = ₺1.23 TRY
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 Foxsy AI na Bitrue?
    Możesz kupić Foxsy AI bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie Foxsy AI po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do Foxsy AI?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów Foxsy AI, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .