Share

Konwertuj Comedian BAN na Pound Sterling GBP

1 BAN = £0.0414 GBP

BAN na GBP: 1 Comedian konwertuje na £0.0414 GBP na October 18 at 3:59 AM
ban
BANBAN
gbp
GBP
Kupić Comedian (BAN)

O Comedian

Comedian (BAN) doświadcza trend spadkowy w tym tygodniu, z aktualną ceną na £0.0414 GBP za BAN. Z krążącą podażą 999.96M BAN, całkowita kapitalizacja rynkowa Comedian wynosi teraz około £41.82M GBP.

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy Comedian osiągnął £2.78M GBP

Obecnie, BAN do GBP kurs wymiany wynosi £0.0414 GBP za 1 BAN. To oznacza:

1BAN=£0.0414GBP
£1GBP=24.15458937BAN

(Uwaga: opłaty za wymianę i koszty gazu nie są wliczone.)

W ciągu ostatnich 7 dni cena Comedian zmieniła się o spadło o 11.19%.W ciągu ostatnich 24 godzin kurs wahał się o 1.62%, osiągając maksimum £0 GBP i minimum £0 GBP.

W porównaniu do zeszłego miesiąca Comedian zmienił się o spadła o 16.37%. w dół z £-- GBP.Rok do roku Comedian zmienił się o spadło o £-- GBP, co oznacza 6.49% malejące w wartości.

Statystyki Rynku Comedian
BAN to kryptowaluta zbudowana na blockchainie Comedian. Ma maksymalną podaż 999.96M, z aktualną całkowitą podażą 999.96M i krążącą podażą 999.96M, co daje jej kapitalizację rynkową w wysokości 41.82M. Kliknij tutaj, aby Kupić teraz, lub sprawdź nasz przewodnik krok po kroku na jak bezpiecznie i łatwo zakupić Comedian (BAN).
Aktualna cena£0.0414
Krążąca podaż999.96M
Kapitalizacja rynkowa£41.82M
Wolumen (24h)£2.78M

Comedian Kursy wymiany dla różnych kwot

Wartości do GBP z today 03:59

  • 10=£0.41403GBP
  • 50=£2.07GBP
  • 100=£4.14GBP
  • 500=£20.7GBP
  • 1000=£41.4GBP
  • 5000=£207.02GBP
  • 10000=£414.03GBP
  • 50000=£2070.17GBP

Wartości do BAN z today 03:59

  • £10=241.5258BAN
  • £50=1,207.629BAN
  • £100=2,415.258BAN
  • £500=12,076.2904BAN
  • £1000=24,152.5809BAN
  • £5000=120,762.9045BAN
  • £10000=241,525.809BAN
  • £50000=1,207,629.0454BAN

Kup kryptowaluty z Bitrue

Utwórz konto Bitrue aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut.

Rozpocznij swoją podróż z kryptowalutami teraz!

Popularne konwersje ban na waluty fiat

Inne konwersje aktywów cyfrowych

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin81,788.287,766,656.7772,794.52414,053.216,758,275.304,049,648.95
ETHEthereum2,419.64229,771.042,153.5712,249.47199,938.79119,805.99
USDTTether USDt0.9987094.830.888885.0582.5249.44
BNBBinance Coin721.0168,468.23641.733,650.1559,578.6735,700.34
XRPXRP1.30123.451.156.58107.4264.36
SOLSolana104.389,912.0592.90528.428,625.125,168.28
USDCUSD Coin0.9998094.940.889865.0682.6149.50
ADACardano0.2208020.960.196521.1118.2410.93
AVAXAvalanche9.83933.478.7449.76812.27486.72
DOGEDogecoin0.079557.550.070800.402756.573.93

Odkryj więcej kryptowalut

Wybór nowo wymienionych i trendujących kryptowalut na Bitrue.

  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • btw

    BTW

    Bitway
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • pons

    PONS

    Pons
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • drv

    DRV

    Derive
  • ct

    CT

    Concrete
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu

Często zadawane pytania

  • Ile kosztuje 1 BAN w GBP?
    Na chwilę obecną, 1 Comedian (BAN jest wart około £0.0414 GBP. Ta wartość aktualizuje się w czasie rzeczywistym na podstawie bieżącego kursu rynkowego.
  • Ile BAN mogę dostać za 1 GBP?
    Przy obecnym kursie wymiany, £1 GBP może kupić 24.15458937 BAN. Ta wartość waha się w zależności od warunków rynkowych.
  • Jak zmieniła się cena Comedian w czasie?
    24 godziny: Cena Comedian zmieniła się o spadła o nieznacznie od wczoraj.
    30 dni: Kurs BAN do GBP spadła w porównaniu do zeszłego miesiąca.
    1 rok: Comedian odnotował pozostała stosunkowo stabilna w ciągu ostatniego roku.
  • Jak przekonwertować BAN na GBP?
    Użyj naszego BAN do GBP konwertera na górze tej strony, aby natychmiast przeliczyć Comedian na Pound Sterling. Oto kilka szybkich przykładów:
    £10 GBP = 241.54589371 BAN
    10 BAN = £0.414 GBP
    (Wszystkie podane kursy są przybliżone i nie obejmują opłat.)
  • Jak kupić 1 Comedian na Bitrue?
    Możesz kupić Comedian bezpiecznie na Bitrue, wiodącej giełdzie scentralizowanej. Odwiedź nasz przewodnik po zakupie Comedian po szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji portfela, weryfikacji tożsamości i składania zamówienia.
  • Jakie są podobne aktywa kryptograficzne do Comedian?
    Jeśli szukasz kryptowalut o porównywalnych kapitalizacjach rynkowych lub cechach, sprawdź:
    Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź naszą stronę aktywów Comedian, aby odkryć pokrewne monety i altcoiny według kategorii lub wydajności.

Zastrzeżenie

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością i mogą doświadczyć szybkich wahań cen. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne, a Bitrue nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które możesz ponieść. Opieramy się na źródłach zewnętrznych w zakresie cen i innych danych związanych z kryptowalutami wymienionymi powyżej i nie ponosimy odpowiedzialności za ich wiarygodność i dokładność. Informacje udostępniane na tej platformie i wszelkie powiązane materiały służą wyłącznie celom informacyjnym i nie należy ich uważać za poradę finansową lub inwestycyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Warunkami użytkowania i Polityką prywatności .