Share

Konvertera yearn YFI till Pound Sterling GBP

1 YFI = £1743.74 GBP

YFI till GBP: 1 yearn konverteras till £1743.74 GBP per October 16 at 12:00 AM
yfi
YFIYFI
gbp
GBP
köpa yearn (YFI)

Om yearn

yearn (YFI) upplever en uppåt trend den här veckan, med det aktuella priset på £1743.74 GBP per YFI. Med en cirkulerande tillgång av 36.08K YFI är yearn's totala marknadsvärde nu cirka £63.91M GBP.

Under de senaste 24 timmarna har handelsvolymen för yearn nått £3.02128 GBP

För närvarande är YFI till GBP växelkurs £1743.74 GBP för 1 YFI. Detta betyder:

1YFI=£1743.74GBP
£1GBP=0.00057348YFI

(Obs: Växlingsavgifter och gasavgifter ingår inte.)

Under de senaste 7 dagarna har priset på yearn ökat med 1.75%.Under de senaste 24 timmarna har kursen fluktuerat med 2.98%, nått en högsta nivå på £0 GBP och en lägsta nivå på £0 GBP.

Jämfört med förra månaden har yearn ökat med 12.71%.upp från £-- GBP.År för år har yearn nedgång med £-- GBP, vilket markerar en 50.8% minskar i värde.

yearn Marknadsstatistik
YFI är en kryptovaluta byggd på yearn blockchain. Den har en maximal tillgång av 36.67K, med en nuvarande total tillgång av 36.65K och en cirkulerande tillgång av 36.08K, vilket ger den ett marknadsvärde av 63.91M. Klicka här för att Köpa nu, eller kolla vår steg-för-steg guide om hur man köper yearn (YFI) säkert och enkelt.
Aktuellt pris£1743.74
Cirkulerande tillgång36.08K
Marknadsvärde£63.91M
Volym(24h)£3.02128

yearn Växelkurser för olika belopp

till GBP värden från today 00:00

  • 0.01=£17.44GBP
  • 0.05=£87.19GBP
  • 0.1=£174.37GBP
  • 0.5=£871.87GBP
  • 1=£1743.74GBP
  • 5=£8718.68GBP
  • 10=£17437.37GBP
  • 100=£174373.68GBP

till YFI värden från today 00:00

  • £10=0.00573481YFI
  • £50=0.02867405YFI
  • £100=0.0573481YFI
  • £500=0.28674051YFI
  • £1000=0.57348102YFI
  • £5000=2.86740513YFI
  • £10000=5.73481027YFI
  • £50000=28.67405137YFI

Köp kryptovalutor med Bitrue

Skapa ett Bitrue-konto för att köpa och sälja kryptovalutor på den mest säkra kryptovalutabörsen.

Börja din kryptoresa nu!

Populära yfi till Fiat-valutaomvandlingar

Andra digitala tillgångar omvandlingar

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin82,258.387,772,455.4073,358.85419,361.496,899,516.854,074,200.45
ETHEthereum2,442.91230,826.912,178.6112,454.22204,902.32120,995.88
USDTTether USDt0.9987794.370.890715.0983.7749.46
BNBBinance Coin728.5668,840.46649.733,714.2761,108.8736,085.10
XRPXRP1.33126.161.196.80111.9966.13
SOLSolana105.409,960.0094.00537.398,841.375,220.87
USDCUSD Coin0.9997794.460.891605.0983.8549.51
ADACardano0.2294621.680.204641.1619.2411.36
AVAXAvalanche10.01946.378.9351.06840.08496.07
DOGEDogecoin0.080937.640.072180.412626.784.00

Upptäck fler kryptovalutor

Ett urval av nylistade och trendande kryptovalutor på Bitrue.

  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • btw

    BTW

    Bitway
  • pons

    PONS

    Pons
  • ct

    CT

    Concrete
  • drv

    DRV

    Derive

FAQ

  • Hur mycket är 1 YFI i GBP?
    Just nu, 1 yearn (YFI är värt ungefär £1743.74 GBP. Detta värde uppdateras i realtid baserat på den aktuella marknadskursen.
  • Hur mycket YFI kan jag få för 1 GBP?
    Vid den aktuella växelkursen kan £1 GBP köpa 0.00057348 YFI. Detta värde fluktuerar baserat på marknadsförhållanden.
  • Hur har priset på yearn förändrats över tid?
    24 timmar: yearn's pris har ökat lite sedan igår.
    30 dagar: YFI till GBP-kursen har ökat jämfört med förra månaden.
    1 år: yearn har sett en betydande prisminskning under det senaste året.
  • Hur konverterar jag YFI till GBP?
    Använd vår YFI till GBP-omvandlare högst upp på denna sida för att omedelbart konvertera yearn till Pound Sterling. Här är några snabba exempel:
    £10 GBP = 0.00573481 YFI
    10 YFI = £17437.37 GBP
    (Alla visade kurser är ungefärliga och exkluderar avgifter.)
  • Hur köper jag 1 yearn på Bitrue?
    Du kan köpa yearn säkert på Bitrue, en ledande centraliserad börs. Besök vår yearn köpguide för steg-för-steg instruktioner om hur du ställer in din plånbok, verifierar din identitet och lägger din beställning.
  • Vilka liknande kryptotillgångar finns det till yearn?
    Om du utforskar kryptovalutor med jämförbara marknadsvärden eller funktioner, kolla in:
    För mer information, besök vår yearn tillgångssida för att upptäcka relaterade mynt och altcoins efter kategori eller prestanda.

varning

Kryptovalutamarknader är mycket volatila och kan uppleva snabba prisfluktuationer. Du är ensam ansvarig för dina investeringsbeslut och Bitrue är inte ansvarigt för eventuella förluster du kan ådra dig. Vi förlitar oss på tredjepartskällor för pris och annan data relaterade till kryptovalutorna som anges ovan, och vi är inte ansvariga för dess tillförlitlighet eller noggrannhet. Informationen som tillhandahålls på denna plattform och eventuellt tillhörande material är endast för informationsändamål och ska inte betraktas som finansiell rådgivning eller investeringsrådgivning. För mer information, se våra användarvillkor och sekretesspolicy .