Share

Konvertera Synapse SYN till Indian Rupee INR

1 SYN = ₹17.7 INR

SYN till INR: 1 Synapse konverteras till ₹17.7 INR per October 12 at 6:59 PM
syn
SYNSYN
inr
INR
köpa Synapse (SYN)

Om Synapse

Synapse (SYN) upplever en uppåt trend den här veckan, med det aktuella priset på ₹17.7 INR per SYN. Med en cirkulerande tillgång av 235.95M SYN är Synapse's totala marknadsvärde nu cirka ₹4.21B INR.

Under de senaste 24 timmarna har handelsvolymen för Synapse nått ₹602.56K INR

För närvarande är SYN till INR växelkurs ₹17.7 INR för 1 SYN. Detta betyder:

1SYN=₹17.7INR
₹1INR=0.0564867SYN

(Obs: Växlingsavgifter och gasavgifter ingår inte.)

Under de senaste 7 dagarna har priset på Synapse ökat med 0.81%.Under de senaste 24 timmarna har kursen fluktuerat med 4.92%, nått en högsta nivå på ₹0 INR och en lägsta nivå på ₹0 INR.

Jämfört med förra månaden har Synapse ökat med 129.57%.upp från ₹-- INR.År för år har Synapse ökat med ₹-- INR, vilket markerar en 125.65% ökande i värde.

Synapse Marknadsstatistik
SYN är en kryptovaluta byggd på Synapse blockchain. Den har en maximal tillgång av 250M, med en nuvarande total tillgång av 243.23M och en cirkulerande tillgång av 235.95M, vilket ger den ett marknadsvärde av 4.21B. Klicka här för att Köpa nu, eller kolla vår steg-för-steg guide om hur man köper Synapse (SYN) säkert och enkelt.
Aktuellt pris₹17.7
Cirkulerande tillgång235.95M
Marknadsvärde₹4.21B
Volym(24h)₹602.56K

Synapse Växelkurser för olika belopp

till INR värden från today 18:59

  • 10=₹177.03INR
  • 50=₹885.16INR
  • 100=₹1770.33INR
  • 500=₹8851.64INR
  • 1000=₹17703.28INR
  • 5000=₹88516.42INR
  • 10000=₹177032.84INR
  • 50000=₹885164.18INR

till SYN värden från today 18:59

  • ₹100=5.64866958SYN
  • ₹500=28.24334793SYN
  • ₹1000=56.48669586SYN
  • ₹5000=282.4334793SYN
  • ₹10000=564.8669586SYN
  • ₹50000=2,824.33479301SYN
  • ₹100000=5,648.66958602SYN
  • ₹500000=28,243.34793013SYN

Köp kryptovalutor med Bitrue

Skapa ett Bitrue-konto för att köpa och sälja kryptovalutor på den mest säkra kryptovalutabörsen.

Börja din kryptoresa nu!

Populära syn till Fiat-valutaomvandlingar

Andra digitala tillgångar omvandlingar

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin82,300.847,870,779.6373,768.47410,434.326,907,104.704,059,933.75
ETHEthereum2,507.43239,797.072,247.4812,504.59210,437.02123,692.98
USDTTether USDt0.9986795.500.895134.9883.8149.26
BNBBinance Coin742.6671,024.49665.673,703.6862,328.4636,636.10
XRPXRP1.35129.661.216.76113.7866.88
SOLSolana107.4610,277.7696.32535.959,019.385,301.51
USDCUSD Coin0.9997795.610.896124.9883.9049.31
ADACardano0.2411023.050.216101.2020.2311.89
AVAXAvalanche10.36991.009.2851.67869.66511.18
DOGEDogecoin0.084618.090.075840.421977.104.17

Upptäck fler kryptovalutor

Ett urval av nylistade och trendande kryptovalutor på Bitrue.

  • niulai

    牛来

    牛来
  • align

    ALIGN

    Aligned
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • pons

    PONS

    Pons
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • ct

    CT

    Concrete
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin

FAQ

  • Hur mycket är 1 SYN i INR?
    Just nu, 1 Synapse (SYN är värt ungefär ₹17.7 INR. Detta värde uppdateras i realtid baserat på den aktuella marknadskursen.
  • Hur mycket SYN kan jag få för 1 INR?
    Vid den aktuella växelkursen kan ₹1 INR köpa 0.0564867 SYN. Detta värde fluktuerar baserat på marknadsförhållanden.
  • Hur har priset på Synapse förändrats över tid?
    24 timmar: Synapse's pris har minskat lite sedan igår.
    30 dagar: SYN till INR-kursen har ökat jämfört med förra månaden.
    1 år: Synapse har sett en betydande prisökning under det senaste året.
  • Hur konverterar jag SYN till INR?
    Använd vår SYN till INR-omvandlare högst upp på denna sida för att omedelbart konvertera Synapse till Indian Rupee. Här är några snabba exempel:
    ₹10 INR = 0.56486707 SYN
    10 SYN = ₹177.03 INR
    (Alla visade kurser är ungefärliga och exkluderar avgifter.)
  • Hur köper jag 1 Synapse på Bitrue?
    Du kan köpa Synapse säkert på Bitrue, en ledande centraliserad börs. Besök vår Synapse köpguide för steg-för-steg instruktioner om hur du ställer in din plånbok, verifierar din identitet och lägger din beställning.
  • Vilka liknande kryptotillgångar finns det till Synapse?
    Om du utforskar kryptovalutor med jämförbara marknadsvärden eller funktioner, kolla in:
    För mer information, besök vår Synapse tillgångssida för att upptäcka relaterade mynt och altcoins efter kategori eller prestanda.

varning

Kryptovalutamarknader är mycket volatila och kan uppleva snabba prisfluktuationer. Du är ensam ansvarig för dina investeringsbeslut och Bitrue är inte ansvarigt för eventuella förluster du kan ådra dig. Vi förlitar oss på tredjepartskällor för pris och annan data relaterade till kryptovalutorna som anges ovan, och vi är inte ansvariga för dess tillförlitlighet eller noggrannhet. Informationen som tillhandahålls på denna plattform och eventuellt tillhörande material är endast för informationsändamål och ska inte betraktas som finansiell rådgivning eller investeringsrådgivning. För mer information, se våra användarvillkor och sekretesspolicy .