Share

Konvertera THORChain RUNE till Euro EUR

1 RUNE = €0.61054 EUR

RUNE till EUR: 1 THORChain konverteras till €0.61054 EUR per October 22 at 11:00 AM
rune
RUNERUNE
eur
EUR
köpa THORChain (RUNE)

Om THORChain

THORChain (RUNE) upplever en uppåt trend den här veckan, med det aktuella priset på €0.61054 EUR per RUNE. Med en cirkulerande tillgång av 328.53M RUNE är THORChain's totala marknadsvärde nu cirka €199.42M EUR.

Under de senaste 24 timmarna har handelsvolymen för THORChain nått €125.56K EUR

För närvarande är RUNE till EUR växelkurs €0.61054 EUR för 1 RUNE. Detta betyder:

1RUNE=€0.61054EUR
€1EUR=1.63789432RUNE

(Obs: Växlingsavgifter och gasavgifter ingår inte.)

Under de senaste 7 dagarna har priset på THORChain ökat med 9.93%.Under de senaste 24 timmarna har kursen fluktuerat med 1.03%, nått en högsta nivå på €0 EUR och en lägsta nivå på €0 EUR.

Jämfört med förra månaden har THORChain ökat med 7.18%.upp från €-- EUR.År för år har THORChain nedgång med €-- EUR, vilket markerar en 19.5% minskar i värde.

THORChain Marknadsstatistik
RUNE är en kryptovaluta byggd på THORChain blockchain. Den har en maximal tillgång av 354.2M, med en nuvarande total tillgång av 353.89M och en cirkulerande tillgång av 328.53M, vilket ger den ett marknadsvärde av 199.42M. Klicka här för att Köpa nu, eller kolla vår steg-för-steg guide om hur man köper THORChain (RUNE) säkert och enkelt.
Aktuellt pris€0.61054
Cirkulerande tillgång328.53M
Marknadsvärde€199.42M
Volym(24h)€125.56K

THORChain Växelkurser för olika belopp

till EUR värden från today 11:00

  • 10=€6.11EUR
  • 50=€30.53EUR
  • 100=€61.05EUR
  • 500=€305.27EUR
  • 1000=€610.55EUR
  • 5000=€3052.74EUR
  • 10000=€6105.48EUR
  • 50000=€30527.39EUR

till RUNE värden från today 11:00

  • €10=16.3787352RUNE
  • €50=81.89367602RUNE
  • €100=163.78735204RUNE
  • €500=818.93676023RUNE
  • €1000=1,637.87352047RUNE
  • €5000=8,189.36760235RUNE
  • €10000=16,378.7352047RUNE
  • €50000=81,893.67602354RUNE

Köp kryptovalutor med Bitrue

Skapa ett Bitrue-konto för att köpa och sälja kryptovalutor på den mest säkra kryptovalutabörsen.

Börja din kryptoresa nu!

Populära rune till Fiat-valutaomvandlingar

Andra digitala tillgångar omvandlingar

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin81,868.037,756,755.5973,000.65411,689.766,672,153.274,062,929.91
ETHEthereum2,400.40227,431.552,140.4112,070.92195,630.53119,126.92
USDTTether USDt0.9988494.630.890665.0281.4049.57
BNBBinance Coin732.9169,441.57653.533,685.6159,731.7736,372.97
XRPXRP1.32125.761.186.67108.1865.87
SOLSolana104.429,894.4093.11525.148,510.895,182.61
USDCUSD Coin0.9998494.730.891555.0281.4849.62
ADACardano0.2167820.530.193301.0917.6610.75
AVAXAvalanche9.23874.778.2346.42752.45458.20
DOGEDogecoin0.079217.500.070630.398336.453.93

Upptäck fler kryptovalutor

Ett urval av nylistade och trendande kryptovalutor på Bitrue.

  • stonk

    STONK

    Stonk
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • pons

    PONS

    Pons
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • ct

    CT

    Concrete
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • btw

    BTW

    Bitway
  • drv

    DRV

    Derive
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop

FAQ

  • Hur mycket är 1 RUNE i EUR?
    Just nu, 1 THORChain (RUNE är värt ungefär €0.61054 EUR. Detta värde uppdateras i realtid baserat på den aktuella marknadskursen.
  • Hur mycket RUNE kan jag få för 1 EUR?
    Vid den aktuella växelkursen kan €1 EUR köpa 1.63789432 RUNE. Detta värde fluktuerar baserat på marknadsförhållanden.
  • Hur har priset på THORChain förändrats över tid?
    24 timmar: THORChain's pris har ökat lite sedan igår.
    30 dagar: RUNE till EUR-kursen har ökat jämfört med förra månaden.
    1 år: THORChain har sett en betydande prisminskning under det senaste året.
  • Hur konverterar jag RUNE till EUR?
    Använd vår RUNE till EUR-omvandlare högst upp på denna sida för att omedelbart konvertera THORChain till Euro. Här är några snabba exempel:
    €10 EUR = 16.37894323 RUNE
    10 RUNE = €6.11 EUR
    (Alla visade kurser är ungefärliga och exkluderar avgifter.)
  • Hur köper jag 1 THORChain på Bitrue?
    Du kan köpa THORChain säkert på Bitrue, en ledande centraliserad börs. Besök vår THORChain köpguide för steg-för-steg instruktioner om hur du ställer in din plånbok, verifierar din identitet och lägger din beställning.
  • Vilka liknande kryptotillgångar finns det till THORChain?
    Om du utforskar kryptovalutor med jämförbara marknadsvärden eller funktioner, kolla in:
    För mer information, besök vår THORChain tillgångssida för att upptäcka relaterade mynt och altcoins efter kategori eller prestanda.

varning

Kryptovalutamarknader är mycket volatila och kan uppleva snabba prisfluktuationer. Du är ensam ansvarig för dina investeringsbeslut och Bitrue är inte ansvarigt för eventuella förluster du kan ådra dig. Vi förlitar oss på tredjepartskällor för pris och annan data relaterade till kryptovalutorna som anges ovan, och vi är inte ansvariga för dess tillförlitlighet eller noggrannhet. Informationen som tillhandahålls på denna plattform och eventuellt tillhörande material är endast för informationsändamål och ska inte betraktas som finansiell rådgivning eller investeringsrådgivning. För mer information, se våra användarvillkor och sekretesspolicy .