Share

Konvertera NYM NYM till Japanese Yen JPY

1 NYM = ¥4.16 JPY

NYM till JPY: 1 NYM konverteras till ¥4.16 JPY per October 14 at 2:00 PM
nym
NYMNYM
jpy
JPY
köpa NYM (NYM)

Om NYM

NYM (NYM) upplever en nedåt trend den här veckan, med det aktuella priset på ¥4.16 JPY per NYM. Med en cirkulerande tillgång av 842.95M NYM är NYM's totala marknadsvärde nu cirka ¥3.58B JPY.

Under de senaste 24 timmarna har handelsvolymen för NYM nått ¥0 JPY

För närvarande är NYM till JPY växelkurs ¥4.16 JPY för 1 NYM. Detta betyder:

1NYM=¥4.16JPY
¥1JPY=0.24045339NYM

(Obs: Växlingsavgifter och gasavgifter ingår inte.)

Under de senaste 7 dagarna har priset på NYM minskat med 18%.Under de senaste 24 timmarna har kursen fluktuerat med 0%, nått en högsta nivå på ¥0 JPY och en lägsta nivå på ¥0 JPY.

Jämfört med förra månaden har NYM ökat med 11.35%.upp från ¥-- JPY.År för år har NYM nedgång med ¥-- JPY, vilket markerar en 45.74% minskar i värde.

NYM Marknadsstatistik
NYM är en kryptovaluta byggd på NYM blockchain. Den har en maximal tillgång av 1B, med en nuvarande total tillgång av 1B och en cirkulerande tillgång av 842.95M, vilket ger den ett marknadsvärde av 3.58B. Klicka här för att Köpa nu, eller kolla vår steg-för-steg guide om hur man köper NYM (NYM) säkert och enkelt.
Aktuellt pris¥4.16
Cirkulerande tillgång842.95M
Marknadsvärde¥3.58B
Volym(24h)¥0

NYM Växelkurser för olika belopp

till JPY värden från today 14:00

  • 10=¥41.59JPY
  • 50=¥207.94JPY
  • 100=¥415.88JPY
  • 500=¥2079.41JPY
  • 1000=¥4158.82JPY
  • 5000=¥20794.09JPY
  • 10000=¥41588.17JPY
  • 50000=¥207940.86JPY

till NYM värden från today 14:00

  • ¥10000=2,404.5298NYM
  • ¥50000=12,022.6491NYM
  • ¥100000=24,045.2982NYM
  • ¥500000=120,226.4913NYM
  • ¥1000000=240,452.9826NYM
  • ¥5000000=1,202,264.9131NYM
  • ¥10000000=2,404,529.8262NYM
  • ¥50000000=12,022,649.1314NYM

Köp kryptovalutor med Bitrue

Skapa ett Bitrue-konto för att köpa och sälja kryptovalutor på den mest säkra kryptovalutabörsen.

Börja din kryptoresa nu!

Populära nym till Fiat-valutaomvandlingar

Andra digitala tillgångar omvandlingar

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin81,946.687,807,859.9573,707.19413,519.386,884,180.134,047,567.93
ETHEthereum2,432.80231,796.942,188.1912,276.41204,375.07120,162.74
USDTTether USDt0.9990695.190.898615.0483.9249.34
BNBBinance Coin733.0869,847.78659.373,699.2761,584.7036,208.85
XRPXRP1.33127.411.206.74112.3466.05
SOLSolana104.289,935.9493.79526.228,760.515,150.76
USDCUSD Coin0.9998695.260.899335.0483.9949.38
ADACardano0.2276421.690.204751.1419.1211.24
AVAXAvalanche9.83937.338.8449.64826.44485.91
DOGEDogecoin0.081917.800.073670.413346.884.04

Upptäck fler kryptovalutor

Ett urval av nylistade och trendande kryptovalutor på Bitrue.

  • drv

    DRV

    Derive
  • pons

    PONS

    Pons
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • btw

    BTW

    Bitway
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • ct

    CT

    Concrete

FAQ

  • Hur mycket är 1 NYM i JPY?
    Just nu, 1 NYM (NYM är värt ungefär ¥4.16 JPY. Detta värde uppdateras i realtid baserat på den aktuella marknadskursen.
  • Hur mycket NYM kan jag få för 1 JPY?
    Vid den aktuella växelkursen kan ¥1 JPY köpa 0.24045339 NYM. Detta värde fluktuerar baserat på marknadsförhållanden.
  • Hur har priset på NYM förändrats över tid?
    24 timmar: NYM's pris har förblivit stabil sedan igår.
    30 dagar: NYM till JPY-kursen har ökat jämfört med förra månaden.
    1 år: NYM har sett en betydande prisminskning under det senaste året.
  • Hur konverterar jag NYM till JPY?
    Använd vår NYM till JPY-omvandlare högst upp på denna sida för att omedelbart konvertera NYM till Japanese Yen. Här är några snabba exempel:
    ¥10 JPY = 2.40453398 NYM
    10 NYM = ¥41.59 JPY
    (Alla visade kurser är ungefärliga och exkluderar avgifter.)
  • Hur köper jag 1 NYM på Bitrue?
    Du kan köpa NYM säkert på Bitrue, en ledande centraliserad börs. Besök vår NYM köpguide för steg-för-steg instruktioner om hur du ställer in din plånbok, verifierar din identitet och lägger din beställning.
  • Vilka liknande kryptotillgångar finns det till NYM?
    Om du utforskar kryptovalutor med jämförbara marknadsvärden eller funktioner, kolla in:
    För mer information, besök vår NYM tillgångssida för att upptäcka relaterade mynt och altcoins efter kategori eller prestanda.

varning

Kryptovalutamarknader är mycket volatila och kan uppleva snabba prisfluktuationer. Du är ensam ansvarig för dina investeringsbeslut och Bitrue är inte ansvarigt för eventuella förluster du kan ådra dig. Vi förlitar oss på tredjepartskällor för pris och annan data relaterade till kryptovalutorna som anges ovan, och vi är inte ansvariga för dess tillförlitlighet eller noggrannhet. Informationen som tillhandahålls på denna plattform och eventuellt tillhörande material är endast för informationsändamål och ska inte betraktas som finansiell rådgivning eller investeringsrådgivning. För mer information, se våra användarvillkor och sekretesspolicy .