Share

Konvertera Kaspa KAS till Euro EUR

1 KAS = €0.03124 EUR

KAS till EUR: 1 Kaspa konverteras till €0.03124 EUR per October 27 at 6:00 AM
kas
KASKAS
eur
EUR
köpa Kaspa (KAS)

Om Kaspa

Kaspa (KAS) upplever en nedåt trend den här veckan, med det aktuella priset på €0.03127 EUR per KAS. Med en cirkulerande tillgång av 27.77B KAS är Kaspa's totala marknadsvärde nu cirka €881.08M EUR.

Under de senaste 24 timmarna har handelsvolymen för Kaspa nått €10.22M EUR

För närvarande är KAS till EUR växelkurs €0.03127 EUR för 1 KAS. Detta betyder:

1KAS=€0.03127EUR
€1EUR=31.97953309KAS

(Obs: Växlingsavgifter och gasavgifter ingår inte.)

Under de senaste 7 dagarna har priset på Kaspa minskat med 0.33%.Under de senaste 24 timmarna har kursen fluktuerat med 2.12%, nått en högsta nivå på €0 EUR och en lägsta nivå på €0 EUR.

Jämfört med förra månaden har Kaspa minskat med 27.25%.ner från €-- EUR.År för år har Kaspa nedgång med €-- EUR, vilket markerar en 37.63% minskar i värde.

Kaspa Marknadsstatistik
KAS är en kryptovaluta byggd på Kaspa blockchain. Den har en maximal tillgång av 28.7B, med en nuvarande total tillgång av 27.77B och en cirkulerande tillgång av 27.77B, vilket ger den ett marknadsvärde av 881.08M. Klicka här för att Köpa nu, eller kolla vår steg-för-steg guide om hur man köper Kaspa (KAS) säkert och enkelt.
Aktuellt pris€0.03127
Cirkulerande tillgång27.77B
Marknadsvärde€881.08M
Volym(24h)€10.22M

Kaspa Växelkurser för olika belopp

till EUR värden från today 06:00

  • 10=€0.31275EUR
  • 50=€1.56EUR
  • 100=€3.13EUR
  • 500=€15.64EUR
  • 1000=€31.28EUR
  • 5000=€156.38EUR
  • 10000=€312.75EUR
  • 50000=€1563.76EUR

till KAS värden från today 06:00

  • €10=319.74174659KAS
  • €50=1,598.70873295KAS
  • €100=3,197.4174659KAS
  • €500=15,987.08732952KAS
  • €1000=31,974.17465904KAS
  • €5000=159,870.8732952KAS
  • €10000=319,741.7465904KAS
  • €50000=1,598,708.73295201KAS

Köp kryptovalutor med Bitrue

Skapa ett Bitrue-konto för att köpa och sälja kryptovalutor på den mest säkra kryptovalutabörsen.

Börja din kryptoresa nu!

Populära kas till Fiat-valutaomvandlingar

Andra digitala tillgångar omvandlingar

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin79,788.617,588,000.8271,451.10428,656.376,446,982.083,972,443.87
ETHEthereum2,309.40219,627.372,068.0812,407.04186,601.69114,978.56
USDTTether USDt0.9983194.940.893995.3680.6649.70
BNBBinance Coin737.0770,096.65660.053,959.8559,556.1236,696.75
XRPXRP1.29123.471.166.97104.9164.64
SOLSolana99.919,502.3289.47536.798,073.444,974.62
USDCUSD Coin0.9996095.060.895155.3780.7649.76
ADACardano0.2039519.390.182641.0916.4710.15
AVAXAvalanche8.76833.337.8447.07708.02436.26
DOGEDogecoin0.077437.360.069340.416006.253.85

Upptäck fler kryptovalutor

Ett urval av nylistade och trendande kryptovalutor på Bitrue.

  • stonk

    STONK

    Stonk
  • btw

    BTW

    Bitway
  • ct

    CT

    Concrete
  • axis

    AXIS

    Axis Robotics
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • drv

    DRV

    Derive

FAQ

  • Hur mycket är 1 KAS i EUR?
    Just nu, 1 Kaspa (KAS är värt ungefär €0.03127 EUR. Detta värde uppdateras i realtid baserat på den aktuella marknadskursen.
  • Hur mycket KAS kan jag få för 1 EUR?
    Vid den aktuella växelkursen kan €1 EUR köpa 31.97953309 KAS. Detta värde fluktuerar baserat på marknadsförhållanden.
  • Hur har priset på Kaspa förändrats över tid?
    24 timmar: Kaspa's pris har minskat lite sedan igår.
    30 dagar: KAS till EUR-kursen har minskat jämfört med förra månaden.
    1 år: Kaspa har sett en betydande prisminskning under det senaste året.
  • Hur konverterar jag KAS till EUR?
    Använd vår KAS till EUR-omvandlare högst upp på denna sida för att omedelbart konvertera Kaspa till Euro. Här är några snabba exempel:
    €10 EUR = 319.79533098 KAS
    10 KAS = €0.3127 EUR
    (Alla visade kurser är ungefärliga och exkluderar avgifter.)
  • Hur köper jag 1 Kaspa på Bitrue?
    Du kan köpa Kaspa säkert på Bitrue, en ledande centraliserad börs. Besök vår Kaspa köpguide för steg-för-steg instruktioner om hur du ställer in din plånbok, verifierar din identitet och lägger din beställning.
  • Vilka liknande kryptotillgångar finns det till Kaspa?
    Om du utforskar kryptovalutor med jämförbara marknadsvärden eller funktioner, kolla in:
    För mer information, besök vår Kaspa tillgångssida för att upptäcka relaterade mynt och altcoins efter kategori eller prestanda.

varning

Kryptovalutamarknader är mycket volatila och kan uppleva snabba prisfluktuationer. Du är ensam ansvarig för dina investeringsbeslut och Bitrue är inte ansvarigt för eventuella förluster du kan ådra dig. Vi förlitar oss på tredjepartskällor för pris och annan data relaterade till kryptovalutorna som anges ovan, och vi är inte ansvariga för dess tillförlitlighet eller noggrannhet. Informationen som tillhandahålls på denna plattform och eventuellt tillhörande material är endast för informationsändamål och ska inte betraktas som finansiell rådgivning eller investeringsrådgivning. För mer information, se våra användarvillkor och sekretesspolicy .