Share

Konvertera Injective Protocol INJ till South Korean Won KRW

1 INJ = ₩10478.78 KRW

INJ till KRW: 1 Injective Protocol konverteras till ₩10478.78 KRW per October 26 at 6:00 PM
inj
INJINJ
krw
KRW
köpa Injective Protocol (INJ)

Om Injective Protocol

Injective Protocol (INJ) upplever en nedåt trend den här veckan, med det aktuella priset på ₩10479.05 KRW per INJ. Med en cirkulerande tillgång av 99.97M INJ är Injective Protocol's totala marknadsvärde nu cirka ₩1.01T KRW.

Under de senaste 24 timmarna har handelsvolymen för Injective Protocol nått ₩263.82K KRW

För närvarande är INJ till KRW växelkurs ₩10479.05 KRW för 1 INJ. Detta betyder:

1INJ=₩10479.05KRW
₩1KRW=0.00009542INJ

(Obs: Växlingsavgifter och gasavgifter ingår inte.)

Under de senaste 7 dagarna har priset på Injective Protocol minskat med 7.91%.Under de senaste 24 timmarna har kursen fluktuerat med 0.68%, nått en högsta nivå på ₩0 KRW och en lägsta nivå på ₩0 KRW.

Jämfört med förra månaden har Injective Protocol ökat med 3.47%.upp från ₩-- KRW.År för år har Injective Protocol nedgång med ₩-- KRW, vilket markerar en 10.77% minskar i värde.

Injective Protocol Marknadsstatistik
INJ är en kryptovaluta byggd på Injective Protocol blockchain. Den har en maximal tillgång av 100M, med en nuvarande total tillgång av 100M och en cirkulerande tillgång av 99.97M, vilket ger den ett marknadsvärde av 1.01T. Klicka här för att Köpa nu, eller kolla vår steg-för-steg guide om hur man köper Injective Protocol (INJ) säkert och enkelt.
Aktuellt pris₩10479.05
Cirkulerande tillgång99.97M
Marknadsvärde₩1.01T
Volym(24h)₩263.82K

Injective Protocol Växelkurser för olika belopp

till KRW värden från today 18:00

  • 0.1=₩1047.9KRW
  • 0.5=₩5239.52KRW
  • 1=₩10479.05KRW
  • 5=₩52395.24KRW
  • 10=₩104790.48KRW
  • 50=₩523952.41KRW
  • 100=₩1047904.83KRW
  • 500=₩5239524.13KRW

till INJ värden från today 18:00

  • ₩10000=0.95INJ
  • ₩50000=4.77INJ
  • ₩100000=9.54INJ
  • ₩500000=47.71INJ
  • ₩1000000=95.42INJ
  • ₩5000000=477.14INJ
  • ₩10000000=954.28INJ
  • ₩50000000=4,771.42INJ

Köp kryptovalutor med Bitrue

Skapa ett Bitrue-konto för att köpa och sälja kryptovalutor på den mest säkra kryptovalutabörsen.

Börja din kryptoresa nu!

Populära inj till Fiat-valutaomvandlingar

Andra digitala tillgångar omvandlingar

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin80,049.877,616,565.1071,529.60434,286.476,468,087.923,983,401.41
ETHEthereum2,317.52220,507.262,070.8512,573.03187,257.68115,323.49
USDTTether USDt0.9985595.000.892265.4180.6849.68
BNBBinance Coin742.7570,671.69663.704,029.6060,015.3336,960.72
XRPXRP1.29123.171.157.02104.6064.42
SOLSolana100.469,559.3289.77545.068,117.904,999.45
USDCUSD Coin0.9996495.110.893245.4280.7749.74
ADACardano0.2052719.530.183421.1116.5810.21
AVAXAvalanche8.90847.647.9648.33719.83443.31
DOGEDogecoin0.077127.330.068910.418396.233.83

Upptäck fler kryptovalutor

Ett urval av nylistade och trendande kryptovalutor på Bitrue.

  • stonk

    STONK

    Stonk
  • ct

    CT

    Concrete
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • axis

    AXIS

    Axis Robotics
  • drv

    DRV

    Derive
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • btw

    BTW

    Bitway
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • usdg

    USDG

    Global Dollar

FAQ

  • Hur mycket är 1 INJ i KRW?
    Just nu, 1 Injective Protocol (INJ är värt ungefär ₩10479.05 KRW. Detta värde uppdateras i realtid baserat på den aktuella marknadskursen.
  • Hur mycket INJ kan jag få för 1 KRW?
    Vid den aktuella växelkursen kan ₩1 KRW köpa 0.00009542 INJ. Detta värde fluktuerar baserat på marknadsförhållanden.
  • Hur har priset på Injective Protocol förändrats över tid?
    24 timmar: Injective Protocol's pris har minskat lite sedan igår.
    30 dagar: INJ till KRW-kursen har ökat jämfört med förra månaden.
    1 år: Injective Protocol har sett en betydande prisminskning under det senaste året.
  • Hur konverterar jag INJ till KRW?
    Använd vår INJ till KRW-omvandlare högst upp på denna sida för att omedelbart konvertera Injective Protocol till South Korean Won. Här är några snabba exempel:
    ₩10 KRW = 0.00095428 INJ
    10 INJ = ₩104790.48 KRW
    (Alla visade kurser är ungefärliga och exkluderar avgifter.)
  • Hur köper jag 1 Injective Protocol på Bitrue?
    Du kan köpa Injective Protocol säkert på Bitrue, en ledande centraliserad börs. Besök vår Injective Protocol köpguide för steg-för-steg instruktioner om hur du ställer in din plånbok, verifierar din identitet och lägger din beställning.
  • Vilka liknande kryptotillgångar finns det till Injective Protocol?
    Om du utforskar kryptovalutor med jämförbara marknadsvärden eller funktioner, kolla in:
    För mer information, besök vår Injective Protocol tillgångssida för att upptäcka relaterade mynt och altcoins efter kategori eller prestanda.

varning

Kryptovalutamarknader är mycket volatila och kan uppleva snabba prisfluktuationer. Du är ensam ansvarig för dina investeringsbeslut och Bitrue är inte ansvarigt för eventuella förluster du kan ådra dig. Vi förlitar oss på tredjepartskällor för pris och annan data relaterade till kryptovalutorna som anges ovan, och vi är inte ansvariga för dess tillförlitlighet eller noggrannhet. Informationen som tillhandahålls på denna plattform och eventuellt tillhörande material är endast för informationsändamål och ska inte betraktas som finansiell rådgivning eller investeringsrådgivning. För mer information, se våra användarvillkor och sekretesspolicy .