Share

Konvertera Foxsy AI FOXSY till Canadian Dollar CAD

1 FOXSY = $0.00352 CAD

FOXSY till CAD: 1 Foxsy AI konverteras till $0.00352 CAD per October 14 at 2:00 AM
foxsy
FOXSYFOXSY
cad
CAD
köpa Foxsy AI (FOXSY)

Om Foxsy AI

Foxsy AI (FOXSY) upplever en nedåt trend den här veckan, med det aktuella priset på $0.00352 CAD per FOXSY. Med en cirkulerande tillgång av 1.14B FOXSY är Foxsy AI's totala marknadsvärde nu cirka $4.19M CAD.

Under de senaste 24 timmarna har handelsvolymen för Foxsy AI nått $2.26M CAD

För närvarande är FOXSY till CAD växelkurs $0.00352 CAD för 1 FOXSY. Detta betyder:

1FOXSY=$0.00352CAD
$1CAD=284.09090909FOXSY

(Obs: Växlingsavgifter och gasavgifter ingår inte.)

Under de senaste 7 dagarna har priset på Foxsy AI minskat med 11.65%.Under de senaste 24 timmarna har kursen fluktuerat med 8.95%, nått en högsta nivå på $0 CAD och en lägsta nivå på $0 CAD.

Jämfört med förra månaden har Foxsy AI ökat med 31.25%.upp från $-- CAD.År för år har Foxsy AI nedgång med $-- CAD, vilket markerar en 36.03% minskar i värde.

Foxsy AI Marknadsstatistik
FOXSY är en kryptovaluta byggd på Foxsy AI blockchain. Den har en maximal tillgång av 1.98B, med en nuvarande total tillgång av 1.97B och en cirkulerande tillgång av 1.14B, vilket ger den ett marknadsvärde av 4.19M. Klicka här för att Köpa nu, eller kolla vår steg-för-steg guide om hur man köper Foxsy AI (FOXSY) säkert och enkelt.
Aktuellt pris$0.00352
Cirkulerande tillgång1.14B
Marknadsvärde$4.19M
Volym(24h)$2.26M

Foxsy AI Växelkurser för olika belopp

till CAD värden från today 02:00

  • 10=$0.03526CAD
  • 50=$0.1763CAD
  • 100=$0.3526CAD
  • 500=$1.76CAD
  • 1000=$3.53CAD
  • 5000=$17.63CAD
  • 10000=$35.26CAD
  • 50000=$176.3CAD

till FOXSY värden från today 02:00

  • $100=28,360.21392FOXSY
  • $500=141,801.06963FOXSY
  • $1000=283,602.13927FOXSY
  • $5000=1,418,010.69636FOXSY
  • $10000=2,836,021.39273FOXSY
  • $50000=14,180,106.96366FOXSY
  • $100000=28,360,213.92733FOXSY
  • $500000=141,801,069.63665FOXSY

Köp kryptovalutor med Bitrue

Skapa ett Bitrue-konto för att köpa och sälja kryptovalutor på den mest säkra kryptovalutabörsen.

Börja din kryptoresa nu!

Populära foxsy till Fiat-valutaomvandlingar

Andra digitala tillgångar omvandlingar

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin83,424.667,934,716.3774,446.41419,392.396,997,213.844,120,210.73
ETHEthereum2,504.86238,244.062,235.2912,592.47210,095.05123,711.51
USDTTether USDt0.9990795.020.891555.0283.7949.34
BNBBinance Coin744.1070,773.59664.023,740.7662,411.5536,750.16
XRPXRP1.36130.291.226.88114.8967.65
SOLSolana107.5510,229.6495.97540.699,020.995,311.88
USDCUSD Coin0.9998795.100.892265.0283.8649.38
ADACardano0.2371822.550.211651.1919.8911.71
AVAXAvalanche10.30980.299.1951.81864.47509.03
DOGEDogecoin0.084668.050.075550.425627.104.18

Upptäck fler kryptovalutor

Ett urval av nylistade och trendande kryptovalutor på Bitrue.

  • pons

    PONS

    Pons
  • drv

    DRV

    Derive
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • ct

    CT

    Concrete
  • btw

    BTW

    Bitway
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • stonk

    STONK

    Stonk

FAQ

  • Hur mycket är 1 FOXSY i CAD?
    Just nu, 1 Foxsy AI (FOXSY är värt ungefär $0.00352 CAD. Detta värde uppdateras i realtid baserat på den aktuella marknadskursen.
  • Hur mycket FOXSY kan jag få för 1 CAD?
    Vid den aktuella växelkursen kan $1 CAD köpa 284.09090909 FOXSY. Detta värde fluktuerar baserat på marknadsförhållanden.
  • Hur har priset på Foxsy AI förändrats över tid?
    24 timmar: Foxsy AI's pris har ökat sedan igår.
    30 dagar: FOXSY till CAD-kursen har ökat jämfört med förra månaden.
    1 år: Foxsy AI har sett en betydande prisminskning under det senaste året.
  • Hur konverterar jag FOXSY till CAD?
    Använd vår FOXSY till CAD-omvandlare högst upp på denna sida för att omedelbart konvertera Foxsy AI till Canadian Dollar. Här är några snabba exempel:
    $10 CAD = 2,840.9090909 FOXSY
    10 FOXSY = $0.0352 CAD
    (Alla visade kurser är ungefärliga och exkluderar avgifter.)
  • Hur köper jag 1 Foxsy AI på Bitrue?
    Du kan köpa Foxsy AI säkert på Bitrue, en ledande centraliserad börs. Besök vår Foxsy AI köpguide för steg-för-steg instruktioner om hur du ställer in din plånbok, verifierar din identitet och lägger din beställning.
  • Vilka liknande kryptotillgångar finns det till Foxsy AI?
    Om du utforskar kryptovalutor med jämförbara marknadsvärden eller funktioner, kolla in:
    För mer information, besök vår Foxsy AI tillgångssida för att upptäcka relaterade mynt och altcoins efter kategori eller prestanda.

varning

Kryptovalutamarknader är mycket volatila och kan uppleva snabba prisfluktuationer. Du är ensam ansvarig för dina investeringsbeslut och Bitrue är inte ansvarigt för eventuella förluster du kan ådra dig. Vi förlitar oss på tredjepartskällor för pris och annan data relaterade till kryptovalutorna som anges ovan, och vi är inte ansvariga för dess tillförlitlighet eller noggrannhet. Informationen som tillhandahålls på denna plattform och eventuellt tillhörande material är endast för informationsändamål och ska inte betraktas som finansiell rådgivning eller investeringsrådgivning. För mer information, se våra användarvillkor och sekretesspolicy .