Share

Konvertera Comedian BAN till United States Dollar USD

1 BAN = $0.05506 USD

BAN till USD: 1 Comedian konverteras till $0.05506 USD per October 18 at 3:59 AM
ban
BANBAN
usd
USD
köpa Comedian (BAN)

Om Comedian

Comedian (BAN) upplever en nedåt trend den här veckan, med det aktuella priset på $0.05503 USD per BAN. Med en cirkulerande tillgång av 999.96M BAN är Comedian's totala marknadsvärde nu cirka $55.73M USD.

Under de senaste 24 timmarna har handelsvolymen för Comedian nått $2.78M USD

För närvarande är BAN till USD växelkurs $0.05503 USD för 1 BAN. Detta betyder:

1BAN=$0.05503USD
$1USD=18.17190623BAN

(Obs: Växlingsavgifter och gasavgifter ingår inte.)

Under de senaste 7 dagarna har priset på Comedian minskat med 11.19%.Under de senaste 24 timmarna har kursen fluktuerat med 1.62%, nått en högsta nivå på $0 USD och en lägsta nivå på $0 USD.

Jämfört med förra månaden har Comedian minskat med 16.37%.ner från $-- USD.År för år har Comedian nedgång med $-- USD, vilket markerar en 6.49% minskar i värde.

Comedian Marknadsstatistik
BAN är en kryptovaluta byggd på Comedian blockchain. Den har en maximal tillgång av 999.96M, med en nuvarande total tillgång av 999.96M och en cirkulerande tillgång av 999.96M, vilket ger den ett marknadsvärde av 55.73M. Klicka här för att Köpa nu, eller kolla vår steg-för-steg guide om hur man köper Comedian (BAN) säkert och enkelt.
Aktuellt pris$0.05503
Cirkulerande tillgång999.96M
Marknadsvärde$55.73M
Volym(24h)$2.78M

Comedian Växelkurser för olika belopp

till USD värden från today 03:59

  • 10=$0.55035USD
  • 50=$2.75USD
  • 100=$5.5USD
  • 500=$27.52USD
  • 1000=$55.04USD
  • 5000=$275.18USD
  • 10000=$550.36USD
  • 50000=$2751.79USD

till BAN värden från today 03:59

  • $10=181.7002BAN
  • $50=908.501BAN
  • $100=1,817.0021BAN
  • $500=9,085.0108BAN
  • $1000=18,170.0217BAN
  • $5000=90,850.1086BAN
  • $10000=181,700.2172BAN
  • $50000=908,501.0861BAN

Köp kryptovalutor med Bitrue

Skapa ett Bitrue-konto för att köpa och sälja kryptovalutor på den mest säkra kryptovalutabörsen.

Börja din kryptoresa nu!

Populära ban till Fiat-valutaomvandlingar

Andra digitala tillgångar omvandlingar

KryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin81,795.237,767,316.7472,800.70414,088.396,758,849.594,049,993.08
ETHEthereum2,419.89229,794.462,153.7912,250.71199,959.17119,818.21
USDTTether USDt0.9987094.830.888885.0582.5249.44
BNBBinance Coin721.0668,472.97641.773,650.4059,582.8035,702.81
XRPXRP1.30123.451.156.58107.4264.36
SOLSolana104.379,911.2992.89528.388,624.465,167.89
USDCUSD Coin0.9998094.940.889865.0682.6149.50
ADACardano0.2209220.970.196631.1118.2510.93
AVAXAvalanche9.83933.738.7549.77812.50486.86
DOGEDogecoin0.079567.550.070810.402816.573.93

Upptäck fler kryptovalutor

Ett urval av nylistade och trendande kryptovalutor på Bitrue.

  • drv

    DRV

    Derive
  • pons

    PONS

    Pons
  • ct

    CT

    Concrete
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • btw

    BTW

    Bitway

FAQ

  • Hur mycket är 1 BAN i USD?
    Just nu, 1 Comedian (BAN är värt ungefär $0.05503 USD. Detta värde uppdateras i realtid baserat på den aktuella marknadskursen.
  • Hur mycket BAN kan jag få för 1 USD?
    Vid den aktuella växelkursen kan $1 USD köpa 18.17190623 BAN. Detta värde fluktuerar baserat på marknadsförhållanden.
  • Hur har priset på Comedian förändrats över tid?
    24 timmar: Comedian's pris har minskat lite sedan igår.
    30 dagar: BAN till USD-kursen har minskat jämfört med förra månaden.
    1 år: Comedian har sett en förblivit relativt stabil under det senaste året.
  • Hur konverterar jag BAN till USD?
    Använd vår BAN till USD-omvandlare högst upp på denna sida för att omedelbart konvertera Comedian till United States Dollar. Här är några snabba exempel:
    $10 USD = 181.71906232 BAN
    10 BAN = $0.5503 USD
    (Alla visade kurser är ungefärliga och exkluderar avgifter.)
  • Hur köper jag 1 Comedian på Bitrue?
    Du kan köpa Comedian säkert på Bitrue, en ledande centraliserad börs. Besök vår Comedian köpguide för steg-för-steg instruktioner om hur du ställer in din plånbok, verifierar din identitet och lägger din beställning.
  • Vilka liknande kryptotillgångar finns det till Comedian?
    Om du utforskar kryptovalutor med jämförbara marknadsvärden eller funktioner, kolla in:
    För mer information, besök vår Comedian tillgångssida för att upptäcka relaterade mynt och altcoins efter kategori eller prestanda.

varning

Kryptovalutamarknader är mycket volatila och kan uppleva snabba prisfluktuationer. Du är ensam ansvarig för dina investeringsbeslut och Bitrue är inte ansvarigt för eventuella förluster du kan ådra dig. Vi förlitar oss på tredjepartskällor för pris och annan data relaterade till kryptovalutorna som anges ovan, och vi är inte ansvariga för dess tillförlitlighet eller noggrannhet. Informationen som tillhandahålls på denna plattform och eventuellt tillhörande material är endast för informationsändamål och ska inte betraktas som finansiell rådgivning eller investeringsrådgivning. För mer information, se våra användarvillkor och sekretesspolicy .