Share

Converteer Xai XAI naar Japanese Yen JPY

1 XAI = ¥1.37 JPY

XAI naar JPY: 1 Xai converteert naar ¥1.37 JPY op October 15 at 3:59 PM
xai
XAIXAI
jpy
JPY
Kopen Xai (XAI)

Over Xai

Xai (XAI) ervaart een opwaartse trend deze week, met de huidige prijs op ¥1.37 JPY per XAI. Met een circulerende voorraad van 2.12B XAI, bedraagt de totale marktkapitalisatie van Xai nu ongeveer ¥3.19B JPY.

In de afgelopen 24 uur heeft het handelsvolume van Xai ¥443.53K JPY bereikt

Momenteel is de XAI naar JPY wisselkoers ¥1.37 JPY voor 1 XAI. Dit betekent:

1XAI=¥1.37JPY
¥1JPY=0.72734149XAI

(Opmerking: Wisselkosten en gasprijzen zijn niet inbegrepen.)

In de afgelopen 7 dagen is de prijs van Xai gestegen met 4.81%.In de afgelopen 24 uur heeft de koers fluctuaties van 2.24% vertoond, met een hoogtepunt van ¥0 JPY en een dieptepunt van ¥0 JPY.

Vergeleken met vorige maand heeft Xai toegenomen met 24.28%.omhoog van ¥-- JPY.Jaar-op-jaar heeft Xai afgenomen met ¥-- JPY, wat een 67.87% afnemend in waarde markeert.

Xai Marktstatistieken
XAI is een cryptocurrency gebouwd op de Xai blockchain. Het heeft een maximale voorraad van 2.5B, met een huidige totale voorraad van 2.22B en een circulerende voorraad van 2.12B, wat het een marktkapitalisatie geeft van 3.19B. Klik hier om Nu te Kopen, of bekijk onze stapsgewijze gids over hoe je Xai (XAI) veilig en eenvoudig kunt kopen.
Huidige Prijs¥1.37
Circulerende Voorraad2.12B
Marktkapitalisatie¥3.19B
Volume(24u)¥443.53K

Xai Wisselkoersen voor ander bedrag

naar JPY waarden van today 15:59

  • 10=¥13.75JPY
  • 50=¥68.74JPY
  • 100=¥137.49JPY
  • 500=¥687.44JPY
  • 1000=¥1374.87JPY
  • 5000=¥6874.37JPY
  • 10000=¥13748.74JPY
  • 50000=¥68743.7JPY

naar XAI waarden van today 15:59

  • ¥10000=7,273.39361176XAI
  • ¥50000=36,366.96805882XAI
  • ¥100000=72,733.93611765XAI
  • ¥500000=363,669.68058829XAI
  • ¥1000000=727,339.36117659XAI
  • ¥5000000=3,636,696.80588296XAI
  • ¥10000000=7,273,393.61176593XAI
  • ¥50000000=36,366,968.05882968XAI

Koop Cryptocurrencies Met Bitrue

Maak een Bitrue-account aan om Cryptocurrencies te kopen en verkopen op de veiligste crypto exchange.

Begin Nu Aan Uw Crypto Reis!

Populaire xai naar Fiat Valuta conversies

Andere Digitale Activa Conversies

CryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin81,990.507,769,236.3173,179.64414,134.036,876,401.774,051,757.31
ETHEthereum2,426.78229,956.262,165.9912,257.66203,529.87119,925.17
USDTTether USDt0.9989894.660.891635.0483.7849.36
BNBBinance Coin728.6269,043.01650.323,680.2961,108.6436,006.82
XRPXRP1.33126.211.186.72111.7065.82
SOLSolana105.299,977.5493.98531.848,830.935,203.41
USDCUSD Coin0.9997894.730.892345.0483.8549.40
ADACardano0.2286021.660.204041.1519.1711.29
AVAXAvalanche9.92940.018.8550.10831.98490.22
DOGEDogecoin0.080767.650.072080.407936.773.99

Ontdek meer cryptocurrencies

Een selectie van nieuw gelanceerde en trending cryptocurrencies op Bitrue.

  • ct

    CT

    Concrete
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • btw

    BTW

    Bitway
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • drv

    DRV

    Derive
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • pons

    PONS

    Pons
  • cp

    CP

    Cluster Protocol

FAQ

  • Hoeveel is 1 XAI in JPY?
    Op dit moment is 1 Xai (XAI) ongeveer ¥1.37 JPY waard. Deze waarde wordt in realtime bijgewerkt op basis van de huidige marktprijs.
  • Hoeveel XAI kan ik krijgen voor 1 JPY?
    Tegen de huidige wisselkoers kan ¥1 JPY 0.72734149 XAI kopen. Deze waarde fluctueert op basis van marktomstandigheden.
  • Hoe is de prijs van Xai in de loop van de tijd veranderd?
    24 uur: Xai's prijs is afgenomen licht sinds gisteren.
    30 dagen: De XAI naar JPY koers heeft toegenomen vergeleken met vorige maand.
    1 jaar: Xai heeft een significante prijsdaling gezien in het afgelopen jaar.
  • Hoe converteer ik XAI naar JPY?
    Gebruik onze XAI naar JPY converter bovenaan deze pagina om Xai direct om te rekenen naar Japanese Yen. Hier zijn een paar snelle voorbeelden:
    ¥10 JPY = 7.27341494 XAI
    10 XAI = ¥13.75 JPY
    (Alle weergegeven tarieven zijn bij benadering en exclusief kosten.)
  • Hoe koop ik 1 Xai op Bitrue?
    Je kunt Xai veilig kopen op Bitrue, een toonaangevende gecentraliseerde exchange. Bezoek onze Xai koopgids voor stapsgewijze instructies over het instellen van je wallet, het verifiëren van je identiteit en het plaatsen van je bestelling.
  • Wat zijn vergelijkbare crypto-activa als Xai?
    Als je cryptocurrencies met vergelijkbare marktkapitalisaties of kenmerken verkent, kijk dan naar:
    Voor meer details, bezoek onze Xai activapagina om gerelateerde munten en altcoins te ontdekken op basis van categorie of prestaties.

Vrijwaring

Cryptocurrency-markten zijn zeer volatiel en kunnen snelle prijsschommelingen ervaren. U bent als enige verantwoordelijk voor uw investeringsbeslissingen en Bitrue is niet aansprakelijk voor eventuele verliezen die u lijdt. We vertrouwen op externe bronnen voor prijs- en andere gegevens met betrekking tot de hierboven genoemde cryptocurrencies, en we zijn niet verantwoordelijk voor de betrouwbaarheid of nauwkeurigheid ervan. De informatie op dit platform en eventuele bijbehorende materialen zijn uitsluitend voor informatieve doeleinden en mogen niet worden beschouwd als financieel of beleggingsadvies. Voor meer informatie, zie onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid .