Share

Converteer Origin Protocol OGN naar United States Dollar USD

1 OGN = $0.03466 USD

OGN naar USD: 1 Origin Protocol converteert naar $0.03466 USD op October 13 at 12:59 AM
ogn
OGNOGN
usd
USD
Kopen Origin Protocol (OGN)

Over Origin Protocol

Origin Protocol (OGN) ervaart een opwaartse trend deze week, met de huidige prijs op $0.03479 USD per OGN. Met een circulerende voorraad van 756.94M OGN, bedraagt de totale marktkapitalisatie van Origin Protocol nu ongeveer $27.7M USD.

In de afgelopen 24 uur heeft het handelsvolume van Origin Protocol $90.06M USD bereikt

Momenteel is de OGN naar USD wisselkoers $0.03479 USD voor 1 OGN. Dit betekent:

1OGN=$0.03479USD
$1USD=28.74389192OGN

(Opmerking: Wisselkosten en gasprijzen zijn niet inbegrepen.)

In de afgelopen 7 dagen is de prijs van Origin Protocol gestegen met 54.95%.In de afgelopen 24 uur heeft de koers fluctuaties van 1.77% vertoond, met een hoogtepunt van $0 USD en een dieptepunt van $0 USD.

Vergeleken met vorige maand heeft Origin Protocol toegenomen met 90.05%.omhoog van $-- USD.Jaar-op-jaar heeft Origin Protocol afgenomen met $-- USD, wat een 36.91% afnemend in waarde markeert.

Origin Protocol Marktstatistieken
OGN is een cryptocurrency gebouwd op de Origin Protocol blockchain. Het heeft een maximale voorraad van 1.41B, met een huidige totale voorraad van 1.41B en een circulerende voorraad van 756.94M, wat het een marktkapitalisatie geeft van 27.7M. Klik hier om Nu te Kopen, of bekijk onze stapsgewijze gids over hoe je Origin Protocol (OGN) veilig en eenvoudig kunt kopen.
Huidige Prijs$0.03479
Circulerende Voorraad756.94M
Marktkapitalisatie$27.7M
Volume(24u)$90.06M

Origin Protocol Wisselkoersen voor ander bedrag

naar USD waarden van today 00:59

  • 10=$0.34797USD
  • 50=$1.74USD
  • 100=$3.48USD
  • 500=$17.4USD
  • 1000=$34.8USD
  • 5000=$173.99USD
  • 10000=$347.97USD
  • 50000=$1739.85USD

naar OGN waarden van today 00:59

  • $10=287.381OGN
  • $50=1,436.9051OGN
  • $100=2,873.8103OGN
  • $500=14,369.0518OGN
  • $1000=28,738.1037OGN
  • $5000=143,690.5186OGN
  • $10000=287,381.0373OGN
  • $50000=1,436,905.1866OGN

Koop Cryptocurrencies Met Bitrue

Maak een Bitrue-account aan om Cryptocurrencies te kopen en verkopen op de veiligste crypto exchange.

Begin Nu Aan Uw Crypto Reis!

Populaire ogn naar Fiat Valuta conversies

Andere Digitale Activa Conversies

CryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin81,719.937,821,913.3573,237.89407,708.906,858,041.064,033,924.62
ETHEthereum2,433.76232,950.022,181.1512,142.27204,244.25120,137.20
USDTTether USDt0.9987695.590.895104.9883.8149.30
BNBBinance Coin730.5969,929.73654.763,645.0161,312.4936,064.23
XRPXRP1.33127.681.196.65111.9565.85
SOLSolana103.819,936.5593.03517.938,712.095,124.48
USDCUSD Coin0.9997695.690.895994.9883.9049.35
ADACardano0.2296521.980.205811.1419.2711.33
AVAXAvalanche10.02959.958.9850.03841.66495.06
DOGEDogecoin0.081667.810.073180.407446.854.03

Ontdek meer cryptocurrencies

Een selectie van nieuw gelanceerde en trending cryptocurrencies op Bitrue.

  • stonk

    STONK

    Stonk
  • niulai

    牛来

    牛来
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • align

    ALIGN

    Aligned
  • ct

    CT

    Concrete
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • pons

    PONS

    Pons

FAQ

  • Hoeveel is 1 OGN in USD?
    Op dit moment is 1 Origin Protocol (OGN) ongeveer $0.03479 USD waard. Deze waarde wordt in realtime bijgewerkt op basis van de huidige marktprijs.
  • Hoeveel OGN kan ik krijgen voor 1 USD?
    Tegen de huidige wisselkoers kan $1 USD 28.74389192 OGN kopen. Deze waarde fluctueert op basis van marktomstandigheden.
  • Hoe is de prijs van Origin Protocol in de loop van de tijd veranderd?
    24 uur: Origin Protocol's prijs is toegenomen licht sinds gisteren.
    30 dagen: De OGN naar USD koers heeft toegenomen vergeleken met vorige maand.
    1 jaar: Origin Protocol heeft een significante prijsdaling gezien in het afgelopen jaar.
  • Hoe converteer ik OGN naar USD?
    Gebruik onze OGN naar USD converter bovenaan deze pagina om Origin Protocol direct om te rekenen naar United States Dollar. Hier zijn een paar snelle voorbeelden:
    $10 USD = 287.43891922 OGN
    10 OGN = $0.3479 USD
    (Alle weergegeven tarieven zijn bij benadering en exclusief kosten.)
  • Hoe koop ik 1 Origin Protocol op Bitrue?
    Je kunt Origin Protocol veilig kopen op Bitrue, een toonaangevende gecentraliseerde exchange. Bezoek onze Origin Protocol koopgids voor stapsgewijze instructies over het instellen van je wallet, het verifiëren van je identiteit en het plaatsen van je bestelling.
  • Wat zijn vergelijkbare crypto-activa als Origin Protocol?
    Als je cryptocurrencies met vergelijkbare marktkapitalisaties of kenmerken verkent, kijk dan naar:
    Voor meer details, bezoek onze Origin Protocol activapagina om gerelateerde munten en altcoins te ontdekken op basis van categorie of prestaties.

Vrijwaring

Cryptocurrency-markten zijn zeer volatiel en kunnen snelle prijsschommelingen ervaren. U bent als enige verantwoordelijk voor uw investeringsbeslissingen en Bitrue is niet aansprakelijk voor eventuele verliezen die u lijdt. We vertrouwen op externe bronnen voor prijs- en andere gegevens met betrekking tot de hierboven genoemde cryptocurrencies, en we zijn niet verantwoordelijk voor de betrouwbaarheid of nauwkeurigheid ervan. De informatie op dit platform en eventuele bijbehorende materialen zijn uitsluitend voor informatieve doeleinden en mogen niet worden beschouwd als financieel of beleggingsadvies. Voor meer informatie, zie onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid .