Share

Converteer NYM NYM naar Canadian Dollar CAD

1 NYM = $0.0374 CAD

NYM naar CAD: 1 NYM converteert naar $0.0374 CAD op October 14 at 1:59 PM
nym
NYMNYM
cad
CAD
Kopen NYM (NYM)

Over NYM

NYM (NYM) ervaart een afwaartse trend deze week, met de huidige prijs op $0.0374 CAD per NYM. Met een circulerende voorraad van 842.95M NYM, bedraagt de totale marktkapitalisatie van NYM nu ongeveer $32.19M CAD.

In de afgelopen 24 uur heeft het handelsvolume van NYM $0 CAD bereikt

Momenteel is de NYM naar CAD wisselkoers $0.0374 CAD voor 1 NYM. Dit betekent:

1NYM=$0.0374CAD
$1CAD=26.73796791NYM

(Opmerking: Wisselkosten en gasprijzen zijn niet inbegrepen.)

In de afgelopen 7 dagen is de prijs van NYM gedaald met 18%.In de afgelopen 24 uur heeft de koers fluctuaties van 0% vertoond, met een hoogtepunt van $0 CAD en een dieptepunt van $0 CAD.

Vergeleken met vorige maand heeft NYM toegenomen met 11.35%.omhoog van $-- CAD.Jaar-op-jaar heeft NYM afgenomen met $-- CAD, wat een 45.74% afnemend in waarde markeert.

NYM Marktstatistieken
NYM is een cryptocurrency gebouwd op de NYM blockchain. Het heeft een maximale voorraad van 1B, met een huidige totale voorraad van 1B en een circulerende voorraad van 842.95M, wat het een marktkapitalisatie geeft van 32.19M. Klik hier om Nu te Kopen, of bekijk onze stapsgewijze gids over hoe je NYM (NYM) veilig en eenvoudig kunt kopen.
Huidige Prijs$0.0374
Circulerende Voorraad842.95M
Marktkapitalisatie$32.19M
Volume(24u)$0

NYM Wisselkoersen voor ander bedrag

naar CAD waarden van today 13:59

  • 10=$0.37403CAD
  • 50=$1.87CAD
  • 100=$3.74CAD
  • 500=$18.7CAD
  • 1000=$37.4CAD
  • 5000=$187.02CAD
  • 10000=$374.04CAD
  • 50000=$1870.19CAD

naar NYM waarden van today 13:59

  • $100=2,673.5239NYM
  • $500=13,367.6196NYM
  • $1000=26,735.2392NYM
  • $5000=133,676.1962NYM
  • $10000=267,352.3924NYM
  • $50000=1,336,761.962NYM
  • $100000=2,673,523.924NYM
  • $500000=13,367,619.6203NYM

Koop Cryptocurrencies Met Bitrue

Maak een Bitrue-account aan om Cryptocurrencies te kopen en verkopen op de veiligste crypto exchange.

Begin Nu Aan Uw Crypto Reis!

Populaire nym naar Fiat Valuta conversies

Andere Digitale Activa Conversies

CryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin81,899.457,803,359.6073,664.71413,281.036,880,212.184,045,234.97
ETHEthereum2,430.25231,554.302,185.9012,263.56204,161.13120,036.96
USDTTether USDt0.9990695.190.898615.0483.9249.34
BNBBinance Coin732.4869,790.57658.833,696.2461,534.2636,179.19
XRPXRP1.33127.351.206.74112.2966.02
SOLSolana104.169,924.5293.68525.628,750.445,144.84
USDCUSD Coin0.9998695.260.899335.0483.9949.38
ADACardano0.2272721.650.204421.1419.0911.22
AVAXAvalanche9.82935.838.8349.56825.12485.13
DOGEDogecoin0.081827.790.073590.412896.874.04

Ontdek meer cryptocurrencies

Een selectie van nieuw gelanceerde en trending cryptocurrencies op Bitrue.

  • stonk

    STONK

    Stonk
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • ct

    CT

    Concrete
  • btw

    BTW

    Bitway
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • pons

    PONS

    Pons
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • drv

    DRV

    Derive
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin

FAQ

  • Hoeveel is 1 NYM in CAD?
    Op dit moment is 1 NYM (NYM) ongeveer $0.0374 CAD waard. Deze waarde wordt in realtime bijgewerkt op basis van de huidige marktprijs.
  • Hoeveel NYM kan ik krijgen voor 1 CAD?
    Tegen de huidige wisselkoers kan $1 CAD 26.73796791 NYM kopen. Deze waarde fluctueert op basis van marktomstandigheden.
  • Hoe is de prijs van NYM in de loop van de tijd veranderd?
    24 uur: NYM's prijs is stabiel gebleven sinds gisteren.
    30 dagen: De NYM naar CAD koers heeft toegenomen vergeleken met vorige maand.
    1 jaar: NYM heeft een significante prijsdaling gezien in het afgelopen jaar.
  • Hoe converteer ik NYM naar CAD?
    Gebruik onze NYM naar CAD converter bovenaan deze pagina om NYM direct om te rekenen naar Canadian Dollar. Hier zijn een paar snelle voorbeelden:
    $10 CAD = 267.37967914 NYM
    10 NYM = $0.374 CAD
    (Alle weergegeven tarieven zijn bij benadering en exclusief kosten.)
  • Hoe koop ik 1 NYM op Bitrue?
    Je kunt NYM veilig kopen op Bitrue, een toonaangevende gecentraliseerde exchange. Bezoek onze NYM koopgids voor stapsgewijze instructies over het instellen van je wallet, het verifiëren van je identiteit en het plaatsen van je bestelling.
  • Wat zijn vergelijkbare crypto-activa als NYM?
    Als je cryptocurrencies met vergelijkbare marktkapitalisaties of kenmerken verkent, kijk dan naar:
    Voor meer details, bezoek onze NYM activapagina om gerelateerde munten en altcoins te ontdekken op basis van categorie of prestaties.

Vrijwaring

Cryptocurrency-markten zijn zeer volatiel en kunnen snelle prijsschommelingen ervaren. U bent als enige verantwoordelijk voor uw investeringsbeslissingen en Bitrue is niet aansprakelijk voor eventuele verliezen die u lijdt. We vertrouwen op externe bronnen voor prijs- en andere gegevens met betrekking tot de hierboven genoemde cryptocurrencies, en we zijn niet verantwoordelijk voor de betrouwbaarheid of nauwkeurigheid ervan. De informatie op dit platform en eventuele bijbehorende materialen zijn uitsluitend voor informatieve doeleinden en mogen niet worden beschouwd als financieel of beleggingsadvies. Voor meer informatie, zie onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid .