Share

Converteer Lighter LIT naar Indian Rupee INR

1 LIT = ₹293.66 INR

LIT naar INR: 1 Lighter converteert naar ₹293.66 INR op October 15 at 1:00 AM
lit
LITLIT
inr
INR
Kopen Lighter (LIT)

Over Lighter

Lighter (LIT) ervaart een afwaartse trend deze week, met de huidige prijs op ₹294.56 INR per LIT. Met een circulerende voorraad van 250M LIT, bedraagt de totale marktkapitalisatie van Lighter nu ongeveer ₹81.52B INR.

In de afgelopen 24 uur heeft het handelsvolume van Lighter ₹253.36K INR bereikt

Momenteel is de LIT naar INR wisselkoers ₹294.56 INR voor 1 LIT. Dit betekent:

1LIT=₹294.56INR
₹1INR=0.00339489LIT

(Opmerking: Wisselkosten en gasprijzen zijn niet inbegrepen.)

In de afgelopen 7 dagen is de prijs van Lighter gedaald met 13.38%.In de afgelopen 24 uur heeft de koers fluctuaties van 7.92% vertoond, met een hoogtepunt van ₹0 INR en een dieptepunt van ₹0 INR.

Vergeleken met vorige maand heeft Lighter afgenomen met 29.2%.omlaag van ₹-- INR.

Lighter Marktstatistieken
LIT is een cryptocurrency gebouwd op de Lighter blockchain. Het heeft een maximale voorraad van 1B, met een huidige totale voorraad van 1B en een circulerende voorraad van 250M, wat het een marktkapitalisatie geeft van 81.52B. Klik hier om Nu te Kopen, of bekijk onze stapsgewijze gids over hoe je Lighter (LIT) veilig en eenvoudig kunt kopen.
Huidige Prijs₹294.56
Circulerende Voorraad250M
Marktkapitalisatie₹81.52B
Volume(24u)₹253.36K

Lighter Wisselkoersen voor ander bedrag

naar INR waarden van today 01:00

  • 0.1=₹29.46INR
  • 0.5=₹147.28INR
  • 1=₹294.56INR
  • 5=₹1472.8INR
  • 10=₹2945.6INR
  • 50=₹14728INR
  • 100=₹29456.01INR
  • 500=₹147280.04INR

naar LIT waarden van today 01:00

  • ₹100=0.33948LIT
  • ₹500=1.69744LIT
  • ₹1000=3.39489LIT
  • ₹5000=16.97446LIT
  • ₹10000=33.94893LIT
  • ₹50000=169.74465LIT
  • ₹100000=339.48931LIT
  • ₹500000=1,697.44657LIT

Koop Cryptocurrencies Met Bitrue

Maak een Bitrue-account aan om Cryptocurrencies te kopen en verkopen op de veiligste crypto exchange.

Begin Nu Aan Uw Crypto Reis!

Populaire lit naar Fiat Valuta conversies

Andere Digitale Activa Conversies

CryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin81,708.307,766,456.7972,984.79412,496.186,832,704.134,037,562.59
ETHEthereum2,417.76229,810.872,159.6312,205.83202,180.96119,472.21
USDTTether USDt0.9987094.920.892075.0483.5149.35
BNBBinance Coin729.0269,294.14651.183,680.3860,962.9836,024.07
XRPXRP1.32126.011.186.69110.8665.51
SOLSolana104.359,919.1693.21526.838,726.595,156.69
USDCUSD Coin0.9997995.030.893055.0483.6049.40
ADACardano0.2278121.650.203491.1519.0511.25
AVAXAvalanche9.89940.278.8349.94827.22488.82
DOGEDogecoin0.081587.750.072870.411876.824.03

Ontdek meer cryptocurrencies

Een selectie van nieuw gelanceerde en trending cryptocurrencies op Bitrue.

  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • pons

    PONS

    Pons
  • ct

    CT

    Concrete
  • btw

    BTW

    Bitway
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • drv

    DRV

    Derive

FAQ

  • Hoeveel is 1 LIT in INR?
    Op dit moment is 1 Lighter (LIT) ongeveer ₹294.56 INR waard. Deze waarde wordt in realtime bijgewerkt op basis van de huidige marktprijs.
  • Hoeveel LIT kan ik krijgen voor 1 INR?
    Tegen de huidige wisselkoers kan ₹1 INR 0.00339489 LIT kopen. Deze waarde fluctueert op basis van marktomstandigheden.
  • Hoe is de prijs van Lighter in de loop van de tijd veranderd?
    24 uur: Lighter's prijs is geduikeld sinds gisteren.
    30 dagen: De LIT naar INR koers heeft afgenomen vergeleken met vorige maand.
  • Hoe converteer ik LIT naar INR?
    Gebruik onze LIT naar INR converter bovenaan deze pagina om Lighter direct om te rekenen naar Indian Rupee. Hier zijn een paar snelle voorbeelden:
    ₹10 INR = 0.03394893 LIT
    10 LIT = ₹2945.6 INR
    (Alle weergegeven tarieven zijn bij benadering en exclusief kosten.)
  • Hoe koop ik 1 Lighter op Bitrue?
    Je kunt Lighter veilig kopen op Bitrue, een toonaangevende gecentraliseerde exchange. Bezoek onze Lighter koopgids voor stapsgewijze instructies over het instellen van je wallet, het verifiëren van je identiteit en het plaatsen van je bestelling.
  • Wat zijn vergelijkbare crypto-activa als Lighter?
    Als je cryptocurrencies met vergelijkbare marktkapitalisaties of kenmerken verkent, kijk dan naar:
    Voor meer details, bezoek onze Lighter activapagina om gerelateerde munten en altcoins te ontdekken op basis van categorie of prestaties.

Vrijwaring

Cryptocurrency-markten zijn zeer volatiel en kunnen snelle prijsschommelingen ervaren. U bent als enige verantwoordelijk voor uw investeringsbeslissingen en Bitrue is niet aansprakelijk voor eventuele verliezen die u lijdt. We vertrouwen op externe bronnen voor prijs- en andere gegevens met betrekking tot de hierboven genoemde cryptocurrencies, en we zijn niet verantwoordelijk voor de betrouwbaarheid of nauwkeurigheid ervan. De informatie op dit platform en eventuele bijbehorende materialen zijn uitsluitend voor informatieve doeleinden en mogen niet worden beschouwd als financieel of beleggingsadvies. Voor meer informatie, zie onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid .