Share

Converteer MIOTA IOTA naar Pound Sterling GBP

1 IOTA = £0.03252 GBP

IOTA naar GBP: 1 MIOTA converteert naar £0.03252 GBP op October 24 at 6:59 PM
iota
IOTAIOTA
gbp
GBP
Kopen MIOTA (IOTA)

Over MIOTA

MIOTA (IOTA) ervaart een afwaartse trend deze week, met de huidige prijs op £0.03252 GBP per IOTA. Met een circulerende voorraad van 4.7B IOTA, bedraagt de totale marktkapitalisatie van MIOTA nu ongeveer £159.16M GBP.

In de afgelopen 24 uur heeft het handelsvolume van MIOTA £918.05K GBP bereikt

Momenteel is de IOTA naar GBP wisselkoers £0.03252 GBP voor 1 IOTA. Dit betekent:

1IOTA=£0.03252GBP
£1GBP=30.7503075IOTA

(Opmerking: Wisselkosten en gasprijzen zijn niet inbegrepen.)

In de afgelopen 7 dagen is de prijs van MIOTA gedaald met 7.05%.In de afgelopen 24 uur heeft de koers fluctuaties van 2.46% vertoond, met een hoogtepunt van £0 GBP en een dieptepunt van £0 GBP.

Vergeleken met vorige maand heeft MIOTA afgenomen met 9.75%.omlaag van £-- GBP.Jaar-op-jaar heeft MIOTA afgenomen met £-- GBP, wat een 70.92% afnemend in waarde markeert.

MIOTA Marktstatistieken
IOTA is een cryptocurrency gebouwd op de MIOTA blockchain. Het heeft een maximale voorraad van 4.6B, met een huidige totale voorraad van 4.6B en een circulerende voorraad van 4.7B, wat het een marktkapitalisatie geeft van 159.16M. Klik hier om Nu te Kopen, of bekijk onze stapsgewijze gids over hoe je MIOTA (IOTA) veilig en eenvoudig kunt kopen.
Huidige Prijs£0.03252
Circulerende Voorraad4.7B
Marktkapitalisatie£159.16M
Volume(24u)£918.05K

MIOTA Wisselkoersen voor ander bedrag

naar GBP waarden van today 18:59

  • 10=£0.32525GBP
  • 50=£1.63GBP
  • 100=£3.25GBP
  • 500=£16.26GBP
  • 1000=£32.53GBP
  • 5000=£162.63GBP
  • 10000=£325.26GBP
  • 50000=£1626.29GBP

naar IOTA waarden van today 18:59

  • £10=307.44884418IOTA
  • £50=1,537.24422091IOTA
  • £100=3,074.48844182IOTA
  • £500=15,372.44220912IOTA
  • £1000=30,744.88441824IOTA
  • £5000=153,724.42209124IOTA
  • £10000=307,448.84418249IOTA
  • £50000=1,537,244.22091246IOTA

Koop Cryptocurrencies Met Bitrue

Maak een Bitrue-account aan om Cryptocurrencies te kopen en verkopen op de veiligste crypto exchange.

Begin Nu Aan Uw Crypto Reis!

Populaire iota naar Fiat Valuta conversies

Andere Digitale Activa Conversies

CryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin80,423.877,635,969.5471,781.36400,446.566,460,592.373,997,371.83
ETHEthereum2,336.21221,815.662,085.1611,632.48187,672.38116,118.81
USDTTether USDt0.9986594.810.891334.9780.2249.63
BNBBinance Coin729.0169,217.83650.673,629.9358,563.3836,235.00
XRPXRP1.28122.141.146.40103.3463.94
SOLSolana101.119,600.6290.24503.478,122.835,025.85
USDCUSD Coin0.9997594.920.892324.9780.3149.69
ADACardano0.2063219.580.184151.0216.5710.25
AVAXAvalanche8.88843.717.9344.24713.84441.68
DOGEDogecoin0.076967.300.068690.383216.183.82

Ontdek meer cryptocurrencies

Een selectie van nieuw gelanceerde en trending cryptocurrencies op Bitrue.

  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • drv

    DRV

    Derive
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • axis

    AXIS

    Axis Robotics
  • ct

    CT

    Concrete
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • btw

    BTW

    Bitway
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu

FAQ

  • Hoeveel is 1 IOTA in GBP?
    Op dit moment is 1 MIOTA (IOTA) ongeveer £0.03252 GBP waard. Deze waarde wordt in realtime bijgewerkt op basis van de huidige marktprijs.
  • Hoeveel IOTA kan ik krijgen voor 1 GBP?
    Tegen de huidige wisselkoers kan £1 GBP 30.7503075 IOTA kopen. Deze waarde fluctueert op basis van marktomstandigheden.
  • Hoe is de prijs van MIOTA in de loop van de tijd veranderd?
    24 uur: MIOTA's prijs is afgenomen licht sinds gisteren.
    30 dagen: De IOTA naar GBP koers heeft afgenomen vergeleken met vorige maand.
    1 jaar: MIOTA heeft een significante prijsdaling gezien in het afgelopen jaar.
  • Hoe converteer ik IOTA naar GBP?
    Gebruik onze IOTA naar GBP converter bovenaan deze pagina om MIOTA direct om te rekenen naar Pound Sterling. Hier zijn een paar snelle voorbeelden:
    £10 GBP = 307.50307503 IOTA
    10 IOTA = £0.3252 GBP
    (Alle weergegeven tarieven zijn bij benadering en exclusief kosten.)
  • Hoe koop ik 1 MIOTA op Bitrue?
    Je kunt MIOTA veilig kopen op Bitrue, een toonaangevende gecentraliseerde exchange. Bezoek onze MIOTA koopgids voor stapsgewijze instructies over het instellen van je wallet, het verifiëren van je identiteit en het plaatsen van je bestelling.
  • Wat zijn vergelijkbare crypto-activa als MIOTA?
    Als je cryptocurrencies met vergelijkbare marktkapitalisaties of kenmerken verkent, kijk dan naar:
    Voor meer details, bezoek onze MIOTA activapagina om gerelateerde munten en altcoins te ontdekken op basis van categorie of prestaties.

Vrijwaring

Cryptocurrency-markten zijn zeer volatiel en kunnen snelle prijsschommelingen ervaren. U bent als enige verantwoordelijk voor uw investeringsbeslissingen en Bitrue is niet aansprakelijk voor eventuele verliezen die u lijdt. We vertrouwen op externe bronnen voor prijs- en andere gegevens met betrekking tot de hierboven genoemde cryptocurrencies, en we zijn niet verantwoordelijk voor de betrouwbaarheid of nauwkeurigheid ervan. De informatie op dit platform en eventuele bijbehorende materialen zijn uitsluitend voor informatieve doeleinden en mogen niet worden beschouwd als financieel of beleggingsadvies. Voor meer informatie, zie onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid .