Share

Converteer Doodles DOOD naar Canadian Dollar CAD

1 DOOD = $0.00212 CAD

DOOD naar CAD: 1 Doodles converteert naar $0.00212 CAD op October 24 at 9:59 PM
dood
DOODDOOD
cad
CAD
Kopen Doodles (DOOD)

Over Doodles

Doodles (DOOD) ervaart een opwaartse trend deze week, met de huidige prijs op $0.00212 CAD per DOOD. Met een circulerende voorraad van 7.8B DOOD, bedraagt de totale marktkapitalisatie van Doodles nu ongeveer $25.25M CAD.

In de afgelopen 24 uur heeft het handelsvolume van Doodles $124.39M CAD bereikt

Momenteel is de DOOD naar CAD wisselkoers $0.00212 CAD voor 1 DOOD. Dit betekent:

1DOOD=$0.00212CAD
$1CAD=471.6981132DOOD

(Opmerking: Wisselkosten en gasprijzen zijn niet inbegrepen.)

In de afgelopen 7 dagen is de prijs van Doodles gestegen met 12.19%.In de afgelopen 24 uur heeft de koers fluctuaties van 5.12% vertoond, met een hoogtepunt van $0 CAD en een dieptepunt van $0 CAD.

Vergeleken met vorige maand heeft Doodles afgenomen met 18.21%.omlaag van $-- CAD.Jaar-op-jaar heeft Doodles afgenomen met $-- CAD, wat een 81.03% afnemend in waarde markeert.

Doodles Marktstatistieken
DOOD is een cryptocurrency gebouwd op de Doodles blockchain. Het heeft een maximale voorraad van 10B, met een huidige totale voorraad van 10B en een circulerende voorraad van 7.8B, wat het een marktkapitalisatie geeft van 25.25M. Klik hier om Nu te Kopen, of bekijk onze stapsgewijze gids over hoe je Doodles (DOOD) veilig en eenvoudig kunt kopen.
Huidige Prijs$0.00212
Circulerende Voorraad7.8B
Marktkapitalisatie$25.25M
Volume(24u)$124.39M

Doodles Wisselkoersen voor ander bedrag

naar CAD waarden van today 21:59

  • 10=$0.02128CAD
  • 50=$0.10641CAD
  • 100=$0.21282CAD
  • 500=$1.06CAD
  • 1000=$2.13CAD
  • 5000=$10.64CAD
  • 10000=$21.28CAD
  • 50000=$106.41CAD

naar DOOD waarden van today 21:59

  • $100=46,985.93804DOOD
  • $500=234,929.69024DOOD
  • $1000=469,859.38049DOOD
  • $5000=2,349,296.90245DOOD
  • $10000=4,698,593.80491DOOD
  • $50000=23,492,969.02455DOOD
  • $100000=46,985,938.0491DOOD
  • $500000=234,929,690.24553DOOD

Koop Cryptocurrencies Met Bitrue

Maak een Bitrue-account aan om Cryptocurrencies te kopen en verkopen op de veiligste crypto exchange.

Begin Nu Aan Uw Crypto Reis!

Populaire dood naar Fiat Valuta conversies

Andere Digitale Activa Conversies

CryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin80,417.327,635,347.9771,775.52400,413.966,460,066.483,997,046.45
ETHEthereum2,340.87222,257.692,089.3111,655.66188,046.37116,350.21
USDTTether USDt0.9987194.820.891384.9780.2249.63
BNBBinance Coin734.0369,694.42655.153,654.9258,966.6136,484.50
XRPXRP1.29122.551.156.42103.6864.15
SOLSolana101.519,638.1390.60505.448,154.565,045.48
USDCUSD Coin0.9998194.920.892364.9780.3149.69
ADACardano0.2056319.520.183531.0216.5110.22
AVAXAvalanche8.90845.497.9444.33715.34442.60
DOGEDogecoin0.077217.330.068910.384456.203.83

Ontdek meer cryptocurrencies

Een selectie van nieuw gelanceerde en trending cryptocurrencies op Bitrue.

  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • axis

    AXIS

    Axis Robotics
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • ct

    CT

    Concrete
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • btw

    BTW

    Bitway
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • drv

    DRV

    Derive
  • usdg

    USDG

    Global Dollar

FAQ

  • Hoeveel is 1 DOOD in CAD?
    Op dit moment is 1 Doodles (DOOD) ongeveer $0.00212 CAD waard. Deze waarde wordt in realtime bijgewerkt op basis van de huidige marktprijs.
  • Hoeveel DOOD kan ik krijgen voor 1 CAD?
    Tegen de huidige wisselkoers kan $1 CAD 471.6981132 DOOD kopen. Deze waarde fluctueert op basis van marktomstandigheden.
  • Hoe is de prijs van Doodles in de loop van de tijd veranderd?
    24 uur: Doodles's prijs is geduikeld sinds gisteren.
    30 dagen: De DOOD naar CAD koers heeft afgenomen vergeleken met vorige maand.
    1 jaar: Doodles heeft een significante prijsdaling gezien in het afgelopen jaar.
  • Hoe converteer ik DOOD naar CAD?
    Gebruik onze DOOD naar CAD converter bovenaan deze pagina om Doodles direct om te rekenen naar Canadian Dollar. Hier zijn een paar snelle voorbeelden:
    $10 CAD = 4,716.98113207 DOOD
    10 DOOD = $0.0212 CAD
    (Alle weergegeven tarieven zijn bij benadering en exclusief kosten.)
  • Hoe koop ik 1 Doodles op Bitrue?
    Je kunt Doodles veilig kopen op Bitrue, een toonaangevende gecentraliseerde exchange. Bezoek onze Doodles koopgids voor stapsgewijze instructies over het instellen van je wallet, het verifiëren van je identiteit en het plaatsen van je bestelling.
  • Wat zijn vergelijkbare crypto-activa als Doodles?
    Als je cryptocurrencies met vergelijkbare marktkapitalisaties of kenmerken verkent, kijk dan naar:
    Voor meer details, bezoek onze Doodles activapagina om gerelateerde munten en altcoins te ontdekken op basis van categorie of prestaties.

Vrijwaring

Cryptocurrency-markten zijn zeer volatiel en kunnen snelle prijsschommelingen ervaren. U bent als enige verantwoordelijk voor uw investeringsbeslissingen en Bitrue is niet aansprakelijk voor eventuele verliezen die u lijdt. We vertrouwen op externe bronnen voor prijs- en andere gegevens met betrekking tot de hierboven genoemde cryptocurrencies, en we zijn niet verantwoordelijk voor de betrouwbaarheid of nauwkeurigheid ervan. De informatie op dit platform en eventuele bijbehorende materialen zijn uitsluitend voor informatieve doeleinden en mogen niet worden beschouwd als financieel of beleggingsadvies. Voor meer informatie, zie onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid .