Share

Converteer Banana For Scale BANANAS31 naar Pound Sterling GBP

1 BANANAS31 = £0.00511 GBP

BANANAS31 naar GBP: 1 Banana For Scale converteert naar £0.00511 GBP op October 13 at 7:00 AM
bananas31
BANANAS31BANANAS31
gbp
GBP
Kopen Banana For Scale (BANANAS31)

Over Banana For Scale

Banana For Scale (BANANAS31) ervaart een afwaartse trend deze week, met de huidige prijs op £0.00511 GBP per BANANAS31. Met een circulerende voorraad van 10B BANANAS31, bedraagt de totale marktkapitalisatie van Banana For Scale nu ongeveer £51.6M GBP.

In de afgelopen 24 uur heeft het handelsvolume van Banana For Scale £29.99M GBP bereikt

Momenteel is de BANANAS31 naar GBP wisselkoers £0.00511 GBP voor 1 BANANAS31. Dit betekent:

1BANANAS31=£0.00511GBP
£1GBP=195.69471624BANANAS31

(Opmerking: Wisselkosten en gasprijzen zijn niet inbegrepen.)

In de afgelopen 7 dagen is de prijs van Banana For Scale gedaald met 8.69%.In de afgelopen 24 uur heeft de koers fluctuaties van 1.64% vertoond, met een hoogtepunt van £0 GBP en een dieptepunt van £0 GBP.

Vergeleken met vorige maand heeft Banana For Scale afgenomen met 11.66%.omlaag van £-- GBP.Jaar-op-jaar heeft Banana For Scale gestegen met £-- GBP, wat een 87.17% toenemend in waarde markeert.

Banana For Scale Marktstatistieken
BANANAS31 is een cryptocurrency gebouwd op de Banana For Scale blockchain. Het heeft een maximale voorraad van 10B, met een huidige totale voorraad van 10B en een circulerende voorraad van 10B, wat het een marktkapitalisatie geeft van 51.6M. Klik hier om Nu te Kopen, of bekijk onze stapsgewijze gids over hoe je Banana For Scale (BANANAS31) veilig en eenvoudig kunt kopen.
Huidige Prijs£0.00511
Circulerende Voorraad10B
Marktkapitalisatie£51.6M
Volume(24u)£29.99M

Banana For Scale Wisselkoersen voor ander bedrag

naar GBP waarden van today 07:00

  • 10=£0.05114GBP
  • 50=£0.25571GBP
  • 100=£0.51143GBP
  • 500=£2.56GBP
  • 1000=£5.11GBP
  • 5000=£25.57GBP
  • 10000=£51.14GBP
  • 50000=£255.72GBP

naar BANANAS31 waarden van today 07:00

  • £10=1,955.29049BANANAS31
  • £50=9,776.45249BANANAS31
  • £100=19,552.90499BANANAS31
  • £500=97,764.52499BANANAS31
  • £1000=195,529.04999BANANAS31
  • £5000=977,645.24998BANANAS31
  • £10000=1,955,290.49997BANANAS31
  • £50000=9,776,452.49987BANANAS31

Koop Cryptocurrencies Met Bitrue

Maak een Bitrue-account aan om Cryptocurrencies te kopen en verkopen op de veiligste crypto exchange.

Begin Nu Aan Uw Crypto Reis!

Populaire bananas31 naar Fiat Valuta conversies

Andere Digitale Activa Conversies

CryptoUSDINREURBRLRUBTRY
BTCBitcoin83,817.407,977,644.8474,981.71417,947.127,040,598.824,137,820.35
ETHEthereum2,530.02240,804.462,263.3112,615.69212,519.81124,899.71
USDTTether USDt0.9987595.060.893464.9883.8949.30
BNBBinance Coin745.0770,915.02666.523,715.2262,585.4136,781.98
XRPXRP1.37131.091.236.86115.6967.99
SOLSolana108.5210,329.7197.08541.179,116.405,357.78
USDCUSD Coin0.9998595.160.894454.9883.9849.35
ADACardano0.2387322.720.213561.1920.0511.78
AVAXAvalanche10.44994.039.3452.07877.27515.58
DOGEDogecoin0.084918.080.075960.423407.134.19

Ontdek meer cryptocurrencies

Een selectie van nieuw gelanceerde en trending cryptocurrencies op Bitrue.

  • ct

    CT

    Concrete
  • cp

    CP

    Cluster Protocol
  • marscoin

    MARSCOIN

    MarsCoin
  • align

    ALIGN

    Aligned
  • ainvda

    AINVDA

    Artificial Inu
  • niulai

    牛来

    牛来
  • usdg

    USDG

    Global Dollar
  • laptop

    LAPTOP

    Hunter Biden's Laptop
  • stonk

    STONK

    Stonk
  • pons

    PONS

    Pons

FAQ

  • Hoeveel is 1 BANANAS31 in GBP?
    Op dit moment is 1 Banana For Scale (BANANAS31) ongeveer £0.00511 GBP waard. Deze waarde wordt in realtime bijgewerkt op basis van de huidige marktprijs.
  • Hoeveel BANANAS31 kan ik krijgen voor 1 GBP?
    Tegen de huidige wisselkoers kan £1 GBP 195.69471624 BANANAS31 kopen. Deze waarde fluctueert op basis van marktomstandigheden.
  • Hoe is de prijs van Banana For Scale in de loop van de tijd veranderd?
    24 uur: Banana For Scale's prijs is afgenomen licht sinds gisteren.
    30 dagen: De BANANAS31 naar GBP koers heeft afgenomen vergeleken met vorige maand.
    1 jaar: Banana For Scale heeft een significante prijsstijging gezien in het afgelopen jaar.
  • Hoe converteer ik BANANAS31 naar GBP?
    Gebruik onze BANANAS31 naar GBP converter bovenaan deze pagina om Banana For Scale direct om te rekenen naar Pound Sterling. Hier zijn een paar snelle voorbeelden:
    £10 GBP = 1,956.94716242 BANANAS31
    10 BANANAS31 = £0.0511 GBP
    (Alle weergegeven tarieven zijn bij benadering en exclusief kosten.)
  • Hoe koop ik 1 Banana For Scale op Bitrue?
    Je kunt Banana For Scale veilig kopen op Bitrue, een toonaangevende gecentraliseerde exchange. Bezoek onze Banana For Scale koopgids voor stapsgewijze instructies over het instellen van je wallet, het verifiëren van je identiteit en het plaatsen van je bestelling.
  • Wat zijn vergelijkbare crypto-activa als Banana For Scale?
    Als je cryptocurrencies met vergelijkbare marktkapitalisaties of kenmerken verkent, kijk dan naar:
    Voor meer details, bezoek onze Banana For Scale activapagina om gerelateerde munten en altcoins te ontdekken op basis van categorie of prestaties.

Vrijwaring

Cryptocurrency-markten zijn zeer volatiel en kunnen snelle prijsschommelingen ervaren. U bent als enige verantwoordelijk voor uw investeringsbeslissingen en Bitrue is niet aansprakelijk voor eventuele verliezen die u lijdt. We vertrouwen op externe bronnen voor prijs- en andere gegevens met betrekking tot de hierboven genoemde cryptocurrencies, en we zijn niet verantwoordelijk voor de betrouwbaarheid of nauwkeurigheid ervan. De informatie op dit platform en eventuele bijbehorende materialen zijn uitsluitend voor informatieve doeleinden en mogen niet worden beschouwd als financieel of beleggingsadvies. Voor meer informatie, zie onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid .