Converter-BG

1 DAI ile USD

1 Kripto para birimi Dai eşittir 1.00022 United States Dollar.

1 DAI = 1.00022 USD

Geçerli döviz kuru üzerinden 1 Dai'yi United States Dollar'ye dönüştürün.

DAI/USD oran: 1 DAI = 1.00022 USD

Satın almak Dai (DAI)

Dönüştürmek

itibaren
dai
DAIDai
Dönüştürmek
Son güncelleme: 2024/06/25 10:58

Dai Piyasalar

Şu anda Dai canlı fiyatı 1.00022 USD . Bu, 1 Dai'ın 1.00022 USD değerinde olduğu anlamına gelir. Bunun tersine, 1 USD, 0.99978 Dai satın almanıza olanak tanıyacaktır.

Dai'ın değeri son 24 saatte 0%, son 7 günde ise +0.03% değişti.

0 Dai dolaşımdaki arzıyla, Dai şu anda $ 0 piyasa değerine sahip

    Dai Farklı Tutarın Döviz Kurları

    DAI ile USD

    • Miktar
    • 0.0003DAI
      0.0003USD
    • 0.004DAI
      0.004USD
    • 0.012DAI
      0.012USD
    • 0.09DAI
      0.09001USD
    • 0.15DAI
      0.15003USD
    • 0.5DAI
      0.50011USD
    • 1DAI
      1.00022USD
    • 2DAI
      2.00044USD
    • 3DAI
      3.00066USD
    • 6DAI
      6.00132USD
    • 8DAI
      8.00176USD
    • 500DAI
      500.1102USD

    USD ile DAI

    • Miktar
    • 0.0003USD
      0DAI
    • 0.004USD
      0DAI
    • 0.012USD
      0.01DAI
    • 0.09USD
      0.08DAI
    • 0.15USD
      0.14DAI
    • 0.5USD
      0.49DAI
    • 1USD
      0.99DAI
    • 2USD
      1.99DAI
    • 3USD
      2.99DAI
    • 6USD
      5.99DAI
    • 8USD
      7.99DAI
    • 500USD
      499.88DAI

    Kripto para satın almaya başlayın

    Sadece 3 basit adımda fiat ile Bitcoin, Ethereum, XRP ve diğer kripto para birimlerini satın alın.

    Kripto satın alma hakkında daha fazla bilgi edinin.

    Dai Dönüşüm

    En İyi Kripto Para Döviz Kurları

    KriptoUSDINREURBRLRUBTRY
    BTCBitcoin61,232.985,108,946.6057,101.41330,107.025,380,747.882,019,089.24
    ETHEthereum3,376.56281,721.963,148.7318,203.04296,709.87111,338.37
    USDTTether USDt0.9994683.380.932025.3887.8232.95
    BNBBinance Coin571.4547,678.81532.893,080.6950,215.3718,842.98
    XRPXRP0.4747639.610.442732.5541.7115.65
    SOLSolana137.6711,486.76128.38742.2012,097.874,539.64
    USDCUSD Coin1.0083.430.932575.3987.8732.97
    ADACardano0.3924732.740.365992.1134.4812.94
    AVAXAvalanche25.212,103.4123.50135.902,215.32831.28
    DOGEDogecoin0.1234010.290.115070.6652510.844.06

    Daha Fazla Kripto Parayı Keşfedin

    Kripto topluluğunda trend olan kripto para birimlerinden bir seçki

    • btc

      BTC

      Bitcoin
    • eth

      ETH

      Ethereum
    • usdt

      USDT

      Tether USDt
    • bnb

      BNB

      Binance Coin
    • xrp

      XRP

      XRP
    • ftn

      FTN

      Fasttoken
    • movr

      MOVR

      Moonriver
    • jasmy

      JASMY

      JasmyCoin
    • tlos

      TLOS

      Telos
    • ulti

      ULTI

      Ultiverse
    • kimbo

      KIMBO

      Kimbo
    • wif

      WIF

      Dogwifhat
    • stfx

      STFX

      STFX
    • xy

      XY

      XY Finance
    • mri

      MRI

      Marshall Inu

    SSS

    • En iyi kripto para birimi dönüştürücü nedir?
      Bitrue'nun kripto para birimi dönüştürücüsü, çok çeşitli kripto para birimleri ve fiat para birimleri için gerçek zamanlı dönüşüm oranları sunan popüler ve güvenilir bir seçimdir. Ayrıca geçmiş veriler ve kullanıcı dostu bir arayüz gibi ek özellikler de sağlar.
    • $100'ün değeri DAI ne kadardır?
    • Dai500 karşılığında ne kadar $ satın alabilirim?
    • United States Dollar'da $1 kaç tanedir?
    • USD cinsinden 1000 DAI ne kadardır?

    Sorumluluk reddi beyanı

    Kripto para piyasaları oldukça değişkendir ve hızlı fiyat dalgalanmaları yaşayabilir. Yatırım kararlarınızdan yalnızca siz sorumlusunuz ve Bitrue, maruz kalabileceğiniz hiçbir kayıptan sorumlu değildir. Yukarıda listelenen kripto para birimleriyle ilgili fiyat ve diğer veriler için üçüncü taraf kaynaklara güveniyoruz ve bunların güvenilirliğinden veya doğruluğundan sorumlu değiliz. Bu platformda sağlanan bilgiler ve ilgili materyaller yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Daha fazla bilgi için Kullanım Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza bakın.