Converter-BG

1 ARB ile CAD

1 Kripto para birimi Arbitrum eşittir 0.94401 Canadian Dollar.

1 ARB = 0.94401 CAD

Geçerli döviz kuru üzerinden 1 Arbitrum'yi Canadian Dollar'ye dönüştürün.

ARB/CAD oran: 1 ARB = 0.94401 CAD

Satın almak Arbitrum (ARB)

Dönüştürmek

itibaren
arb
ARBArbitrum
Dönüştürmek
Son güncelleme: 2024/07/13 21:59

Arbitrum Piyasalar

Şu anda Arbitrum canlı fiyatı 0.94401 CAD . Bu, 1 Arbitrum'ın 0.94401 CAD değerinde olduğu anlamına gelir. Bunun tersine, 1 CAD, 1.05931 Arbitrum satın almanıza olanak tanıyacaktır.

Arbitrum'ın değeri son 24 saatte -0.97%, son 7 günde ise -0.43% değişti.

3,231,588,116 Arbitrum dolaşımdaki arzıyla, Arbitrum şu anda $ 3,100,572,931.71373 piyasa değerine sahip

    Arbitrum Farklı Tutarın Döviz Kurları

    ARB ile CAD

    • Miktar
    • 1ARB
      0.94401CAD
    • 10ARB
      9.44015CAD
    • 11ARB
      10.38416CAD
    • 12ARB
      11.32818CAD
    • 30ARB
      28.32045CAD
    • 32ARB
      30.20848CAD
    • 54ARB
      50.97682CAD
    • 77ARB
      72.68917CAD
    • 100ARB
      94.40152CAD
    • 300ARB
      283.20457CAD
    • 1024ARB
      966.67162CAD
    • 2000ARB
      1,888.03052CAD

    CAD ile ARB

    • Miktar
    • 1CAD
      1.0593049ARB
    • 10CAD
      10.59304908ARB
    • 11CAD
      11.65235399ARB
    • 12CAD
      12.7116589ARB
    • 30CAD
      31.77914725ARB
    • 32CAD
      33.89775706ARB
    • 54CAD
      57.20246505ARB
    • 77CAD
      81.56647794ARB
    • 100CAD
      105.93049083ARB
    • 300CAD
      317.7914725ARB
    • 1024CAD
      1,084.72822616ARB
    • 2000CAD
      2,118.60981672ARB

    Kripto para satın almaya başlayın

    Sadece 3 basit adımda fiat ile Bitcoin, Ethereum, XRP ve diğer kripto para birimlerini satın alın.

    Kripto satın alma hakkında daha fazla bilgi edinin.

    Arbitrum Dönüşüm

    En İyi Kripto Para Döviz Kurları

    KriptoUSDINREURBRLRUBTRY
    BTCBitcoin58,572.784,892,617.6153,635.63318,009.365,142,911.541,938,312.97
    ETHEthereum3,153.13263,383.502,887.3517,119.34276,857.53104,344.89
    USDTTether USDt1.0083.540.915895.4387.8233.09
    BNBBinance Coin528.3544,134.05483.822,868.6146,391.8317,484.62
    XRPXRP0.5286044.150.484052.8646.4117.49
    SOLSolana139.9211,688.15128.13759.7012,286.094,630.50
    USDCUSD Coin1.0083.530.915725.4287.8033.09
    ADACardano0.4390136.670.402012.3838.5414.52
    AVAXAvalanche25.642,141.8223.47139.212,251.39848.52
    DOGEDogecoin0.111249.290.101870.603999.763.68

    Daha Fazla Kripto Parayı Keşfedin

    Kripto topluluğunda trend olan kripto para birimlerinden bir seçki

    • btc

      BTC

      Bitcoin
    • eth

      ETH

      Ethereum
    • usdt

      USDT

      Tether USDt
    • bnb

      BNB

      Binance Coin
    • xrp

      XRP

      XRP
    • bar

      BAR

      FC Barcelona Fan Token
    • spell

      SPELL

      Spell Token
    • knight

      KNIGHT

      Forest Knight
    • stkc

      STKC

      Streakk Chain
    • ustc

      USTC

      TerraClassicUSD
    • vet

      VET

      VeChain
    • pstake

      PSTAKE

      pSTAKE Finance
    • ankr

      ANKR

      Ankr
    • atri

      ATRI

      Atari Token
    • jav

      JAV

      Javsphere

    SSS

    • En iyi kripto para birimi dönüştürücü nedir?
      Bitrue'nun kripto para birimi dönüştürücüsü, çok çeşitli kripto para birimleri ve fiat para birimleri için gerçek zamanlı dönüşüm oranları sunan popüler ve güvenilir bir seçimdir. Ayrıca geçmiş veriler ve kullanıcı dostu bir arayüz gibi ek özellikler de sağlar.
    • $100'ün değeri ARB ne kadardır?
    • Arbitrum500 karşılığında ne kadar $ satın alabilirim?
    • Canadian Dollar'da $1 kaç tanedir?
    • CAD cinsinden 1000 ARB ne kadardır?

    Sorumluluk reddi beyanı

    Kripto para piyasaları oldukça değişkendir ve hızlı fiyat dalgalanmaları yaşayabilir. Yatırım kararlarınızdan yalnızca siz sorumlusunuz ve Bitrue, maruz kalabileceğiniz hiçbir kayıptan sorumlu değildir. Yukarıda listelenen kripto para birimleriyle ilgili fiyat ve diğer veriler için üçüncü taraf kaynaklara güveniyoruz ve bunların güvenilirliğinden veya doğruluğundan sorumlu değiliz. Bu platformda sağlanan bilgiler ve ilgili materyaller yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Daha fazla bilgi için Kullanım Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza bakın.